Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Devinas Bookeris sužaidė vieną geriausių ketvirtųjų kėlinių NBA istorijoje, tačiau net tokio pasirodymo nepakako iškovoti pergalę. Fynikso „Suns“ (12-27) gynėjas per paskutinį kėlinį pelnė 29 taškus, bet jo ekipa Meksikos sostinėje Meksike vykusiose rungtynėse 108:113 (29:32, 30:25, 17:31, 32:25) nusileido Dalaso „Mavericks“ (12-27).

22
24
69%
9/13
5

Bookeris ketvirtajame kėlinyje pelnė 29 taškus ir tai yra antras geriausias rezultatas NBA istorijoje. Rezultatyviau ketvirtajame kėlinyje yra pasirodęs tik Vernonas Maxwellas, kuris 1991 metais, atstovaudamas Hjustono „Rockets“, pelnė 30 taškų.

29 taškus šį sezoną ketvirtajame kėlinyje pelnė ir Bostono „Celtics“ gynėjas Isaiah Thomasas.

Po šios pergalės „Mavericks“ atsikratė blogiausios Vakarų konferencijos komandos vardo. Dabar šia pozicija ji dalijasi kartu su „Suns“.

Fynikso komandai tai buvo pirmos iš dvejų rungtynių Meksike. Antrąsias ji žais šeštadienį, kai susitiks su San Antonijaus „Spurs“.

„Suns“: Devinas Bookeris 39 (6/7 trit.), Tysonas Chandleris 14 (19 atk. kam.), Marquese'as Chrisas 13, Ericas Beldsoe 11.

„Mavericks“: Deronas Williamsas 23 (12 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 22, Wesley Matthewsas ir Dirkas Nowitzki po 18, Sethas Curry 12, Dwightas Powellas 10.