88%
7/8
60%
3/5

Žemaitijos derbis Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) baigėsi Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (20-7) krepšininkų pergale. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 84:72 (23:6, 19:27, 16:22, 26:17) nugalėjo „Šilutės“ (13-14) krepšininkus.

Klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidžią persvarą (23:6). Po šalto dušo atsigavę šilutiškiai ketvirtajame kėlinyje pavijo savo varžovus ir jų deficitas tapo minimalus (57:58).

Visgi šeimininkai nepasimetė ir surengę spurtą 11:2 susigrąžino dviženklį pranašumą, kurio pakako iki susitikimo pabaigos (69:59).

„Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai šiose rungtynėse atkovojo net 50 kamuolių, kuomet varžovai sugriebė 35.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 18, Viktoras Chodosovskis 11 (9 atk. kam.), Deividas Anužis, Džiugas Slavinskas ir Edvinas Alunderis po 10.

„Šilutė“: Ulyessas Thomas 21, Modestas Žiaunieriūnas 19, Brianas Wanamakeris 10.