Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, be jo net šeši Toronto „Raptors“ (26-13) žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Kanados klubas sužaidė rezultatyviausią visų laikų mačą be pratęsimo klubo istorijoje.

16
27
7
2

Dwane'o Casey auklėtiniai namų arenoje 132:113 (30:27, 24:26, 36:36, 42:24) susitvarkė su Bruklino „Nets“ vyrukais (8-31).

Valančiūnas ant parketo praleido 25 minutes ir per šį laiką pelnė 14 taškų (4-9 dvit., 6/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei dukart prasižengė.

„Nets“ klubui tai buvo devintoji nesėkmė iš eilės. „Raptors“ klubas Bruklino krepšininkus nugalėjo jau šeštą kartą iš eilės. „Nets“ klubas šį sezoną svečiuose laimėjo vos kartą.

Casey kariauna varžovus galutinai palaužė ketvirtajame kėlinyje. Kanados klubas jį pradėjo kaip viesulas ir spurtavęs 21:2 susikrovė pranašumą, kurio svečiai panaikinti nebuvo pajėgūs (111:91).

„Mes gynėmės agresyviai, o vėliau tiesiog bėgome“, – taip ketvirtajame kėlinyje iškovotą pergalę paaiškino komandos lyderis DeMaras DeRozanas.

„Man patiko mūsų žaidimas ketvirtajame kėlinyje. Taip, mes turėjome bėdų dėl atkovotų kamuolių, tačiau tris kėlinius žaidėme gerą krepšinį. Tikras nusivylimas, kad to paties negalėjome padaryti ir ketvirtajame kėlinyje“, – sakė „Nets“ vairininkas Kenny Atkinsonas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28, Kyle'as Lowry 20, DeMarre'as Carrollas 18 (11 atk. kam.), Cory Josephas 16, Jonas Valančiūnas 14, Lucasas Nogueira 10.

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 23, Brookas Lopezas 20, Justinas Hamiltonas ir Joe Harrisas po 11, Spenceris Dinwiddie 10.

Lowry blokas Lopezui:

2017-01-14 15:26
Dr. Išminties Mechanikas
Carrollas išmetė 10 tritaškių? WTF?
2017-01-14 14:34
katamanas
pirmas kelinis geras buvo.. 8 pnts, 6 rebs..
2017-01-14 12:05
Ramiakas
Ramiai ir būtų turėjęs, jei 35 minutes būtų žaidęs.

--
2017-01-14 09:52
Prieš toki varžova kaip lopeza lengvai galėjo 20 tašku sumest , kai jis kamuoliu net neatsikovoja tai ramei galejo 20 tašk 15reb turet
2017-01-14 09:37