Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Russellas Westbrookas surinko dar vieną trigubą dublį, tačiau jo atstovaujamos Oklahomos „Thunder“ (24-17) tai neišgelbėjo.

29
40
3
100%
7/7

Domanto Sabonio atstovaujamas klubas svečiuose 86:96 (28:30, 22:15, 18:29, 18:22) pripažino Minesotos „Timberwolves“ (14-26) pranašumą.

Sabonis aikštelėje praleido 21 minutę ir per jam skirtą laiką pelnė 7 taškus (3/8 dvit., 0/3 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir du kartus pažeidė taisykles.

Nepaisant to, kad „Thunder“ lyderis Westbrookas atliko trigubą dublį, JAV žiniasklaida jį jau pakrikštijo blogiausiu gynėjo sezono trigubu dubliu. Westbrookas pelnė 21 tašką (7/13 dvit., 1/10 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tačiau net 10 kartų suklydo.

„Buvo mano klaidų atiduodant perdavimus. Kai kurie komandos draugai tose situacijose buvo laisvi, kai kurie – ne. Taip kartais jau nutinka“, – sakė Westbrookas.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Thunder“ krepšininkams turint šešių taškų deficitą (68:74), tačiau šeimininkai trijų minučių atkarpą laimėjo 8:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (82:70).

Panašų atstumą nuo varžovų „Timberwolves“ pavyko išlaikyti viso susitikimo metu ir kocentracijos nepraradė Tomo Thibodeau auklėtiniai šventė 14-ąją sezono pergalę.

Pakiliai rungtyniaujančiam „Timberwolves“ klubui tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (17 atk. kam.) 29, Andrew Wigginsas 19, Ricky Rubio (14 rez. perd.) 14, Brandonas Rushas 11.

„Thunder“: Russellas Westbrookas (11 atk. kam., 12 rez. perd., 10 kld.) ir Enesas Kanteris po 21, Victoras Oladipo 19.