Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Svarbią pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse iškovojo ir aštuntojoje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtino Alytaus „Dzūkijos“ (6-13) komanda.

14
27
100%
2/2
1

Andrejaus Urlepo auklėtiniai svečiuose 79:70 (15:20, 25:20, 25:7, 15:23) pranoko devintojoje čempionato pozicijoje išliekančius Kėdainių „Nevėžio“ (5-14) krepšininkus.

Pamatus pergalei alytiškiai padėjo trečiajame kėlinyje. Iškart po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 9:2 ir išsiveržė į priekį 49:42. Alytaus ekipa nesiruošė sustoti bei puikios gynybos dėka dar iki kėlinio pabaigos pabėgo į priekį net 65:47.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai pademonstravo charakterį bei sugebėjo didelį deficitą panaikinti – jie spurtavo 21:5 bei prisivijo 68:70. Vis dėlto paskutinėmis minutėmis sėkmė vėl lydėjo svečius, kurie atitrūko 75:68 bei daugiau mačo vadelių iš savo rankų nebepaleido.

Sėkmingai „Dzūkijoje“ debiutavo bei vienu pagrindinių pergalės kalvių tapo šią savaitę į Alytų atvykęs Hakeemas Jacksonas. Puolėjas iš JAV pirmosiose savo rungtynėse Lietuvoje per 13 minučių pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Dzūkija“: Alejandro Hernandezas 16, Julius Kazakauskas 14 (8 atk. kam.), Hakeemas Jacksonas 12.

„Nevėžis“: Toni Prostranas (10 rez. perd.) ir Ivanas Smiljaničius po 13, Paulius Petrilevičius 10.