Nuotr.: Kibirkštis
Nuotr. Kibirkštis

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės rungtynėse triumfavo Vilniaus „Kibirkšties“ (10-3) ekipa. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės lyderių mūšyje sostinėje 61:57 (13:13, 15:12, 12:20, 21:12) pranoko Marijampolės „Sūduvos“ (11-2) krepšininkes.

11
16
100%
2/2
5

Prieš prasidedant susitikimui buvo apdovanota naudingiausia gruodžio mėnesio žaidėja Laura Svarytė. Lygos direktorė Audra Ginelevičienė „Sūduvos“ aukštaūgei įteikė „Neodentos“ įsteigtą prizą.

Ketvirtąjį kėlinį „Kibirkšties“ komandai pradėjus penkiais taškais be atsako rezultatas tapo lygus – 45:45. Įpusėjus kėliniui aikštelėje virė atkakli kova, o po Vitos Kuktienės dvitaškio į priekį išsiveržė vilnietės – 50:49.

Toliau žaidimas vyko lyg ant svarstyklių, bet likus žaisti pusantros minutės arčiau pergalės buvo „Kibirkštis“ – 57:53.

Likus žaisti 30 sekundžių, komandas skyrė 4 taškai (59:55), tačiau vilnietės tiksliai realizavo baudų metimus (61:55), o Ievos Šimkutės dvitaškis komandos neišgelbėjo – 61:57.

„Kibirkštis“: Laurita Jurčiūtė 13, Eglė Šniokaitė 11 (5 atk. kam.), Gabija Meškonytė, Vita Kuktienė  (8 atk. kam.) ir Daugilė Šarauskaitė (4 blk.) po 8.

„Sūduva“: Laura Svarytė 19 (9 atk. kam.), Ieva Šimkutė 12 (8 atk. kam.), Ieva Kazlauskaitė 9.