Rusijos Superlygoje antradienį prasidėjo finalo serija. Pirmajame susitikime Maskvos CSKA patyrė pralaimėjimą, savo arenoje nusileidę Kšyštofo Lavrinovičiaus Maskvos "Dinamo" ekipai 88:94 (17:23, 26:14, 23:29, 22:28).

CSKA tai buvo pirmoji nesėkmė po 31 pergalės iš eilės Rusijos Superlygoje. Iki pirmųjų finalo serijos rungtynių Eurolygos dalyvė šį sezoną Rusijos Superlygoje nebuvo pralaimėjusi nė karto.

Prieš didžiąją pertrauką rezultatas dar palankesnis buvo CSKA krepšininkams – jie pirmavo 43:37. Tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė "Dinamo" žaidėjai, laimėjo du paskutinius ketvirčius ir šventė pergalę.

"Dinamo" gretose K.Lavrinovičius aikštėje praleido 8 minutes, per jas pelnė 3 taškus (0/2 tritaškių, 3/4 baudų), po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, kartą perėmė kamuolį bei du kartus prasižengė.

"CSKA": Johnas Robertas Holdenas 21 taškas (5/11 tritaškių), Davidas Andersenas 11 (11 atkovotų kamuolių), Sergejus Panovas 10, Marcusas Brownas 9.

"Dinamo": Trajanas Langdonas 23, Dmirtrijus Domani 20, Lynnas Greeras 16, Mirsadas Turkčanas 13 (14 atk. kam.).

Serijoje iki trijų pergalių "Dinamo" išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis finalo serijos mačas trečiadienį vėl bus žaidžiamas CSKA aikštelėje.

2005-06-01 17:29
Saunuoliai DINAMO! Tik ko tai trumpai tezaide Lavrinovicius???
2005-06-01 10:29
bravo dinamo
2005-06-01 07:53
Nusirito CSKA, nors as ir nemegstu CSKA, bet cia kazkaip per daug keistai...
2005-05-31 23:32
Beje kazkuri is ekipu europoje patyrusiu Fiasko nugales ir gales pasidziaugti bent Rusijos cempionais;]
2005-05-31 23:30
Na Dinamo sudetis irgi neprasta tai cia nera jau labai netiketas rezultatas..
2005-05-31 22:58
CSKA siais metais stiprus tik iki finaliniu rungtyniu...gal zaidejai su jauduliu nesusitvarko, bet jie juk profesionalai ir ne pirma karta zaidzia sunkias ir svarbias varzybas...
nemanau kad Dinamo daug silpnesnis, taciau jauciu kad CSKA vis tiek laimes, kitokiu atveju CSKAsezonas tikrai butu tragiskas..:)
2005-05-31 22:56
biski suklydot vienur raso kad po dvieju keliniu cska turejo 17+26=43 taskus o kitur kad 44!!

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7