Carmelo Anthony Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Jonas Valančiūnas Nuotr.: AP – Scanpix
DeMaras DeRozanas Nuotr.: AP – Scanpix
Derrickas Rose'as Nuotr.: AP – Scanpix
Derrickas Rose'as Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Toronto „Raptors“ (27-13) komanda su Jonu Valančiūnu priešakyje.

Foto galerija

Jonas Valančiūnas
Derrickas Rose'as
Kyle'as Lowry
DeMaras DeRozanas
Carmelo Anthony

Uteniškis per 15 minučių surinko dvigubą dublį, o Kanados ekipa savo aikštėje 116:101 (27:26, 42:28, 27:8, 20:39) nepaliko jokių vilčių Niujorko „Knicks“ (18-23) klubui, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas.

„Raptors“ kontrolę į savo rankas paėmė antrojo kėlinio pradžioje, kada pelnė devynis taškus paeiliui ir įgijo dviženklę persvarą – 36:26. Ketvirčio viduryje paskui „Raptors“ nutolo per 15 taškų – 62:47, o galiausiai pabėgo po ilgosios pertraukos.

Trečiajame ketvirtyje įspūdingą spurtą 21:2 pademonstravusi Kanados komanda pradėjo dominuoti aikštėje ir triuškino varžovus – 94:56. „Knicks“ iš viso surinko vos aštuonis taškus, kai „Raptors“ pelnė 27.

Likusį kėlinį „Raptors“ lyderiai stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o tuo pasinaudojusi „Knicks“ ketvirtį laimėjo 39:20 ir sumažino savo deficitą – 116:101.

Valančiūnas per 28 minutes pelnė 12 taškų (6/11 dvitaškiai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu dar antrąją rungtynių minutę, kada po susidūrimo su Valančiūno susižeidė Lance'as Thomasas, aikštėje pasirodęs Kuzminskas rungtyniavo 23 minutes, pasižymėjo 9 taškais (2/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Šis susitkimas buvo skirtas Lietuvai ir jos pagerbimui. Himnų metu prie abiejų komandų krepšininkų stovėjo vaikai, kurie vilkėjo žalios spalvos marškinėlius su užrašu „Lietuva“.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23 (8/17 metimai), Normanas Powellas 21, DeMarre'as Carrollas 20, Kyle'as Lowry 16 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 12 (16 atk. kam.), Terrence'as Rossas 12.

„Knicks“: Carmelo Anthony 18, Justinas Holiday 17, Derrickas Rose'as 16, Mindaugas Kuzminskas 9, Brandonas Jenningsas 9.

1 2  »
2017-01-16 13:14
Ziurovas
Na smagu dėl abiejų lietuvių, Jonas sužaidė solidžias rungtynes, o Kuze gavo nemažai minučių, kas jam šiuo metu ir yra svarbiausia. Vistik, kad Kuzė toliau kiltų nba, jam labai reikia pridėti jėgos. Kai prisimenu jį žaidžiant eurolygoje ar rinktinėje, tai jis betkada panorėjęs galėdavo prasiveržti arčiau krepšio ir užaštrinti žaidimą. Dabar vakar kai žiūrėjau rungtynes tai iš daug bandymų pavyko tik vieną kartą prasiveržti ir tai tas metimas iš po krepšio buvo netaiklus. Trūksta jam jėgos, o pirmu žigsniu jis negali aplenkti savo priešininko, nėra toks staigus krepšininkas. Jeigu nežinočiau, kaip Mindaugas žaidė europoje pasakyčiau, kad jis yra metikas, o vakar jam buvo bloga diena (lygtais 1 iš 5 pataikė). Bet aš manau, kad Knicks jį ėmė ne dėl to, kad jis išmestų daug tritaškių, o dėl jo savybės prasiveržti ir aštrinti žaidimą. Europoje jam tas sėkėsi labai gerai, o čia tikrai jam reikia pridėti jėgos. Arba gerinti metimą, nes tiek daug tritaškių eurolygoje jis nedažnai mesdavo ir jis nėra tas žaidėjas, kuris gerą dieną galėtų pataikyti 6 iš 7 ar 7 iš 8. Na, o Jonas drąskėsi, lipo per galvas priešininkams ir tai labai smagu. Bet taip norėtųsi, kad jis savo puolimo arsenale pridėtų verpstę. Vakar buvo ne viena situacija, kada Jonas, gavęs kamuolį ant vadimo "ūselio" tiesmukai bandydavo veržtis pro dešinę pusę. Kad ir kokia prasta komanda gynyboje būtų Knicks, bet net ir jie suprato, kad svarbiausia uždengti stipriąją pusę, nes silpnąją puse Jonas beveik nieko nedaro.
2017-01-16 12:47
voodoo
jonas isjunge lance thomasa ir suteike kuzminkui daugiau minuciu, siaip rungtynes i viena krepsi net neidomu ziuret kai taip triuskina. vienintelis sviesulys knicksuose porzingis, bet jis nezaide tai ir rezultatas atitinkamas. vietoj philo as keisciau visus rouzus , anthonius ir lipdyciau visa zaidima aplink porzingi. kuzminskui gera vieta knicksai, nes kitur greiciausiai isvis negautu laiko del prastos gynybos
2017-01-16 12:38
bulve
monstras po krepsiu JV pries noah kaip pries vaika. kuzminskas sykart silpnai, jis man taip bejegiskai atrodo. puolime 1x1 negali apzaist, gynyboj irgi vos ant koju pastovi. knicks ir taip silpnai ginasi , o kuzia tikriausiai prasciausiai visoj komandoj. matosi labai stengiasi, bet stumdo visi, net gaila kartais ziuret
2017-01-16 07:28
To gm
Carmelo yra numatyta sutarties salyga neleidzianti jo iskeisti be jo sutikimo. Tokios zvaigzdes savimi pasirupina, sudarydamos sutarti. Manau, kad lauks komandos atsinaujinimas, taciau kolkas siirbs pinigus kelis sezonus kaip lakers su kobe.

--
2017-01-16 03:49
ghjjono dominavimas ?! ar bent varzybas matete ?! :Ddd--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Nesijaudink- matė. Patogiu laiko rungtynės vyko. Klausimas ar pats matei, nes po krepšiu Jonas tikrai dominavo, Noah prieš jį atrodė bejėgiškai.

Nors ir nedažnai taip būna- šįkart antraštė 100% adekvati.
2017-01-16 03:42
☆☆☆Zone☆☆☆Valanciunas 26minutes , Nogueira 35 , nu nx paaiskinkit--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Labai paprastai paaiškinama:

Visų pirma- šiandien kaip ir keletas rungtynių prieš tai Jonas ir Lukasas nėra konkurentai aikštelėje dėl minučių skaičiaus, nes pastarasis žaidžia starte PF pozicijoje.

Antra- Joną pasodino trečio kėlinio pabaigoje komandai pirmaujant 40 taškų skirtumu(Lowry ir DeRozan sėdo dar anksčiau). Nogueira sėdo irgi tuo pat metu, bet JV pakeitęs Poeltlas per pirmas 4 minutes susirinko 5 pražangas, tad Casey neapsikentęs gražino Nogueirą. Man atrodo logiška. Ar tu manai, kad Jonas turėtų žaisti "garbage" minutes?

2017-01-16 02:09
DilmahŠios rungtynės, tai dar vienas įrodymas, kad Ryto mokykla geriausia Europoj! Pažiūrėkit į degalinės klouną! Grynas nevykėlis! Pirmyn, Raptors! Traiškykit tuos kaimiečius!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Degalinės klounas sakai... šiaip jau Kuzminskas yra vilnietis...
2017-01-16 00:40
Į vieną kasą suvartė Knicksus.Visiškai išsibalansavus komanda.Gaila,kad Kuziai tritaškiai nepakrito,bet rungtynės gana vidutiniškos.O JV ir toliau po krepšiais siaučia.Vieną kamuolį po kito ėmė.Lengva Raptors pergalė.

--
2017-01-16 00:33
Taigi vel niekas nekalba, kad Lowry oponentas sumete padoriai tasku?

GM
Manau jau šį sezoną Carmelo reikia iškeisti į šaukimus ar jaunus žaidėjus, nieko iš jo doro nebėra. Knicks reikia auginti jauna ambicinga komanda.
2017-01-15 23:51

Bet tai tu ir skirtuma jausk, kur pirmas sezonas, o kur penktas...
2017-01-15 23:49
wow Knicks kuo toliau tuo gražiau :DDD
2017-01-15 23:43
lolKuzia turbūt blogiausiai besiginantis kraštas lygoj :D

Yra toks Carmelo Anthony, apie gynyba negirdejas jis.

Siaip jau Kuzia ne Zlgirio mokyklos o Siauliu siknaveidi tu.
2017-01-15 23:37
Dilmah
Šios rungtynės, tai dar vienas įrodymas, kad Ryto mokykla geriausia Europoj! Pažiūrėkit į degalinės klouną! Grynas nevykėlis! Pirmyn, Raptors! Traiškykit tuos kaimiečius!