Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Trijų pralaimėjimų seriją Ispanijos lygoje nutraukė Martyno Gecevičiaus ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ (6-10) komanda, kuri savo aikštėje 87:77 (19:18, 17:13, 19:14, 19:29, 13:3) per pratęsimą nukovė Manresos ICL (2-14) ekipą.

GM: 11

Gecevičius aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pasižymėjo 8 taškais (1/1 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 4 pražangas, 1 sykį prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Tuo metu Juškevičius žaidė 17 minučių, pelnė 7 taškų (2/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Tecnyconta“: Henkas Norelas 21 (10 atk. kam.), Robinas Benzingas 15, Stevanas Jelovacas 9, Isaacas Fotu 9.

ICL: Marjanas Cakarunas 14, Pere'as Tomasas 13, Igoras Zaycevas 8.

Triuškinamą nesėkmę kitose rungtynėse patyrė Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (4-12) ekipa, kurios gretose rungtyniauja Eimantas Bendžius, Deividas Dulkys ir Osvaldas Matulionis.

Ji namuose 72:91 (21:15, 12:28, 13:20, 26:28) turėjo pripažinti Fuenlabrados „Montakit“ (7-9) krepšininkų pranašumą.

Bendžius rungtyniavo 18 minučių, per kurias pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko –2 naudingumo balus.

Dulkys per 22 minutes taškų nepelnė (0/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, 2 kartus suklydo, išprovokavo 1 pražangą ir surinko –4 naudingumo balus.

Matulionis nerungtyniavo dėl traumos.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Artiomas Pustovijus 16, Rosco Allenas 14, Shayne'as Whittingtonas 12, Txemi Urtasunas 11.

„Montakit“: Luka Rupnikas 16, Ivanas Pauničius 13, Davidas Wearas 13, Ludde'as Hakansonas 10, Francisco Cruzas 10, Rolandas Smitas 10.