Mindaugas Kuzminskas Nuotr.: USA Today - Scanpix
Derrickas Rose'as Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Kentas Bazemore'as ir Carmelo Anthony Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas
Kentas Bazemore'as ir Carmelo Anthony
Derrickas Rose'as
Joakimas Noah ir Paulas Millsapas

Mindaugas Kuzminskas buvo ilgiausiai savo komandoje rungtyniavęs krepšininkas, tačiau tai iškovoti pergalės nepadėjo. Niujorko „Knicks“ (18-24) ekipa namuose 107:108 (27:26, 27:27, 29:35, 24:20) pralaimėjo Atlantos „Hawks“ (24-17) krepšininkams.

Puolėjas iš Lietuvos pasinaudojo jam suteiktu šansu pirmą kartą rungtynes pradėti starto penkete ir aikštėje jis praleido 38 minutes. Iki šiol daugiausiai Kuzminskas buvo žaidęs 30 minučių.

Iš viso lietuvis pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Mūsiškis gerai pradėjo mačą ir per pirmąsias 7 minutes pelnė 5 taškus. Antrajame ketvirtyje Kuzminskui pasižymėti nepavyko.

Po didžiosios pertraukos Kuzminskas spėjo sužaisti vos kelias minutes, kuomet po susidūrimo su varžovu, susiėmęs už veido turėjo palikti aikštę ir iškeliavo į rūbinę. Po keletos minučių grįžęs Kuzminskas pasirodė ant parketo, tačiau jau su ryškiai papuoštu dešiniuoju paakiu.

Regis, tai tik padėjo puolėjus, nes likusius 9 savo taškus jis pelnė būtent trečiojo kėlinio antroje pusėje.

Ketvirtasis kėlinys vyko taškas į tašką. Likus žaisti 43 sekundes Derrickas Rose'as sėkmingu prasiveržimu persvėrė rezultatą „Knicks“ naudai (107:105). Visgi pergalingas metimas atiteko Dennisui Schroderiui, kuris likus žaisti 22 sekundes smeigė tritaškį ir išvedė svečius į priekį.

Lemiama šeimininkų ataka buvo patikėta Rose'ui, tačiau šio metimą po prasiveržimo blokavo Paulas Millsapas, o Carmelo Anthony bandymas pataisyti komandos draugo metimą tikslo nepasiekė ir perglę šventė „Hawks“.

„Knicks“ pergalės iškovoti nepadėjo net ženkliai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (60:45). „Hawks“ tai kompensavo mažesniu klaidų skaičiumi (10:18). Abi ekipos taikė mažą rotaciją, Atlantos komandos gretose ant parketo pasirodė 10 žaidėjų, o šeimininkų gretose rungtyniavo 9 krepšininkai.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30, Derrickas Rose'as 18 (9 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 14, Ronas Bakeris 12, Justinas Holiday 11.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 28, Timas Hardaway 20, Paulas Millsapas 17, Kentas Bazemore'as 16, Krisas Humphriesas 14.

1 2 3  »
2017-01-17 12:11
to kuze
kai bus progu susikurt progu??? gauna kamuoli prie tritaskio kas jam trukdo kurtis tas progas bet kazkodel pastovi tris sekundes mastydamas ir atiduoda kitam

Dr. Išminties Mechanikas
Sakyti, kad Kuzia beviltiškas yra gerokai per stipru. Ar tu matei, kiek jis šiandien kartų „dviem etatais“ dirbo ateidamas pasaugot kito ir grįždamas prie savo žmogaus? Ketvirtam kėliny jau matėsi, kad pavargo. Tiesą sakant, to paties Rose'o gynyba varo didesnį vėžį. Jei būna užtvara, tai anas bb deda išvis, išlenda kaip kokiam sulėtintam kine. Kai sustatys komanda kormalų gynybinį žaidimą, kai Kuziai nereikės tiek blaškytis, tada ir jo pastangos atrodys kitoje šviesoje. O dėl „nustūmimo“ tai problema dažniau ne nustūmimas, bet pavėluotas reagavimas kojomis į pirmą žingsnį. Dėl to asmeniškai jam su footworku daugiau gynyboj reikia padirbėt, kad jo taip greitai nepagautų kartais ant pirmo žingsnio. Bet čia reikia treniruočių su gynybos specialistais. Kaip ir visai komandai, beje. Jei neturės kada pagerint sezono metu, manau pagerins jį vasarą asmeninio pasirengimo treneriai.
2017-01-17 01:59
bulve
galit gyvent toliau savo iliuziju pasauly, bet kuzia beviltiskas gynyboj, tokia tiesa. 1x1 jis bejegis apsigint, jei varzovas nores prasiverzt jis tai ir padarys, nes kuzminskas silpnesnis fiziskai ir ji tiesiog nustumia. aisku visa komanda kiaura gynyboj, bet kuzia toj kiauroj gynyboj vienas is kiauriausiu. nezadu cia teisint jo del to, kad lietuvis. puolime mldc, gerai juda, kartais tritaskius pataiko, bet velgi progu pats nelabai susikuria.

2017-01-16 22:34
Nu ir nesiseka Knicksam-su Filadelfija prasileido lemiamą metimą,dabar ir su Atlanta.Gerai Rose'as sakė,kad treneris privalo žaidėjam kalt į galvas gynybos derinius.Džiugu,kad Kuzia gauna vis daugiau laiko ir jį su kaupu pateisina.Tik komandai su tokiu žaidimu PO nematyti ir šiemet.

--
2017-01-16 22:32
Gsbs
Kuzia tai bbd miega ginyboi ir viskas...kiti bent 1vs1 sugeba apsigint o tas... Grybauja

--
komandinis kasis ir vel padare ballhogerius. :) ot liuks. :)
2017-01-16 22:31
Na, Kuzia nėra gynybos asas. Bet visa „Knicksų“ gynyba tokia kiaura, kad nuolat paskui savo žmones kažkas nespėja, o kitame žingsnyje viskas susijaukia dėl pagalbų.
2017-01-16 22:29
bukis
jei ir prisitaike, tai tik prie kiauros Kniksu gynybos...
2017-01-16 22:27
kuze
Tai nezinau ar zaide kuze paskutinem minutem vienas rose tempe pabaigoi

--
2017-01-16 22:26
ziaurus tas new yorkas iskeist carmelo ir rose bent i koki 1 jauna talenta nes su tokiam sudetim max 10 vieta
2017-01-16 22:24
spectre chubby
Neprisitaike kuzia giniboj :DD tu juokauji? Paziirek i visa kniks ginyba.
2017-01-16 22:20
kuze
Kuzminskas gali padekot valanciunui uz alkune kuzei istorinis macas jau 33 min zaidzia

bukis
puolime Kuuz superinis, bet gynyboje.... kaip ir visa Kniks komanda, nieko gero, tuscia vieta. neprisitaike jis prie NBA gynyboje.