Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Ketvirtajame kėinyje rungtynių kontrolę iš savo rankų išleidę Utenos „Juventus“ (8-5) krepšininkai iššvaistė įtikinamą persvarą ir vos neprisižaidė.

10
20
3
4

Antano Sireikos vadovaujama komanda FIBA Čempionų lygos namų rungtynėse 82:74 (14:24, 26:12, 23:13, 19:25) įveikė Baro „Mornar“ (3-10) komandą iš Juodkalnijos.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po eilinio Ovidijaus Galdiko dėjimo „Juventus“ pirmavo net 21 tašku – 70:49, bet tuomet pusketvirtos minutės nesugebėjo pelnyti nė taško.

Šia šeimininkų duobe pasinaudoję svečiai surinko 12 taškų be atsako ir sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 61:70.

Ties tuo „Mornar“ nesustojo – įsibėgėjęs Marko Mugoša pelnė aštuonis taškus iš eilės, Radunovičius pridėjo dvitaškį ir „Juventus“ pranašumas ištirpo iki minimalaus – 72:71.

Valdui Vasyliui pataikius dvitaškį, varžovų ataka baigėsi netaikliu metimu, kamuolį puolime atkovojęs Dainius Šalenga pelno du taškus ir leido uteniškiams vėl atitrūkti – 76:71.

Prasidėjus paskutinei minutei, Antabia Walleris smeigė tritaškį ir trumpam sugrąžino intrigą – 74:78, tačiau tada Dovis Bičkauskis kitoje aikštės pusėje atsakė tuo pačiu bei įtvirtino Sireikos kariaunos pergalę – 81:74.

Puikiai „Juventus“ puolimui dirigavęs Jamaras Digssas į savo sąskaitą įsirašė dvigubą. Amerikietis per 33 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kartą prasižengė, 2 sykius suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Juventus“: Aaronas Bestas 15 (8 atk. kam.), Jamaras Diggsas 13 (12 rez. perd.), Valdas Vasylius 11 (8 atk. kam.), Ovidijus Galdikas 10 (4 blk.), Dainius Šalenga 10.

„Mornar“: Marko Mugoša 24, Antabia Walleris 20, Balsa Radunovičius 13.

Keistos Juvės rungtynės.Sunki pradžia,paskui įgyta solidi persvara,bet nervinga pabaiga.Kaip amerikietiški kalneliai.Nu bet svarbu,kad galiausiai laimėjo.