Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (28-13) iškovojo 4-ąją pergalę paeiliui. Dwane'o Casey auklėtiniai išvykoje 119:109 (26:29, 32:32, 34:24, 27:24) nugalėjo Bruklino „Nets“ (8-33) krepšininkas. Tai buvo 11-oji „Nets“ ekipos nesėkmė iš eilės.

36
34
11
100%
10/10

Lietuvis per 29 minutes surinko 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, perėmė 1 kamuolį, 2 suklydo ir tris kartus prasižengė.

Nors „Raptors“ mačą pradėjo puikiu spurtu 11:0, visgi „Nets“ greitai grįžo į rungtynes ir po pirmojo ketvirčio jau turėjo 3 taškų pranašumą (29:26).

Trečiąjį ketvirtį „Raptors“ pradėjo sėkminga atkarpa 11:3 ir išsiveržė į priekį 69:66. Sėkmingai šiame kėlinyje žaidęs DeMaras DeRozanas, prieš lemiamą rungtynių ketvirtį sukrovė ekipai 7 taškų persvarą (92:85).

Likus žaisti 7-ioms minutėms iki mačo pabaigos, Valančiūnas gavo stogą nuo Lopezo, o vietoj lietuvio aikštėje pasirodė jaunasis austras Jakobas Poeltlas. Tuo metu „Raptors“ pirmavo 9 taškų skirtumu (103-94). Vidurio puolėjas iš Lietuvos daugiau aikštelėje nepasirodė.

„Nets“ priartėti prie varžovų nesugebėjo. Rezultatas mažiau 9 taškų ištirpęs nebuvo, o po DeRozano dvitaškio jis pasiekė rekordinę 17 taškų ribą (117:100).

Šiose rungtynėse Casey nusprendė duoti poilsio pagrindiniam ekipos įžaidėjui Kyle'ui Lowry. Puikiai jį startiniame penkete pavadavo Cory Josephas, kuris įmetė 33 taškus ir pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 36 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Cory Josephas 33, Terrence'as Rossas 15, Fredas VanVleetas 10.

„Nets“: Brookas Lopezas 28 (8 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Carisas LeVertas po 14, Bojanas Bogdanovičius 11.

Rungtynių epizodai:

2017-01-18 13:26
Kai Jonas issiskirs su savo kekse zmona stai tada ir prades normaliai zaisti
2017-01-18 13:20
Šį kartą puikiai sužaidė Raptors atsarginiai.VanVleetas gerai įsijungė į žaidimą,Josephas išvis karjeros rungtynes sužaidė.Nepritrūko Lowry rungtynėse.
2017-01-18 12:57
MIKIS21
KAI VALANCIUNAS TRINKTELELJO VARZOVUI TEI GAVO NESPORTINE PRAZANGA, BET KAI NUGUEIRA ISJUNGE TAI JOKIOS PRAZANGOS.
2017-01-18 10:58
Jojo
Siam vaikiui ir su kontraktu ir su komanda ir su starto penketu, viskas nuskilo ir einasi gerai