Ramūno Šiškausko klubas padėjo tvirtą žingsnį Italijos čempionato finalo link. Antradienį Trevizo "Benetton" namuose 80:61 (23:16, 22:10, 16:15, 19:20) įveikė Milano "Armani Jeans" ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

R.Šiškauskui trečiasis finalo serijos mačas nebuvo sėkmingas
Nuotr. "Legabasket Foto"
Varžovams Milano klubas priešinosi tik šešias pirmąsias mačo minutes. Po Josepho Blairo dvitaškio "Armani Jeans" pirmavo 12:8.

Keturių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 13:0 ir atitrūko į priekį 21:12 (10-ąją min.). Iki mačo pabaigos "Armani Jeans" klubui nepavyko persverti rezultato.

Didžiausia "Benetton" persvara siekė 27 taškus – trečiajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 55:28 (26-ąją min.).

Nors šį kartą "Benetton" šventė gana lengvą pergalę, R.Šiškausko indėlis į ją buvo menkas. Per 21 minutę lietuvis surinko 3 taškus (0/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių). Jis taip pat atkovojo 1, perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

"Benetton": Massimo Bulleri 16 taškų (5/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių), Marlonas Garnettas 14, Andrea Bargnani 14 (16 minučių, 5/5 dvitaškių), Marcusas Goree 11 (9 atkovoti kamuoliai), Matteo Soragna 8.

M.Bulleri (kairėje) buvo apdovanotas kaip geriausias lygos žaidėjas, o E.Messina (dešinėje) – kaip geriausias treneris
"Armani Jeans": Aleksandras Djordjevičius 14 (17 minučių), Svenas Schultze 11 (15 minučių), Dante Calabria 9, Jamesas Singletonas 7, Marko Maravičius 5, Josephas Blairas 5.

Serijoje iki trijų pergalių "Benetton" laimi 2-1. Ketvirtasis poros susitikimas vyks ketvirtadienį Milane. Tuo tarpu trečiadienį trečiąjį mačą žais Bolonijos "Climamio" bei Romos "Lottomatica" klubai. Šioje poroje rezultatas lygus 1-1.

Beje, prieš antradienio rungtynes dviem "Benetton" nariams buvo įteikti prizai. M.Bulleri gavo apdovanojimą kaip geriausias Italijos čempionato žaidėjas, o Trevizo klubo treneris Ettore Messina buvo apdovanotas kaip geriausias Serie A strategas.

2005-06-01 00:27
O Mesina nuotraukoj atrodo ne ka uz Napoleona aukstesnis. :)
2005-06-01 00:03
Siskauskas zjbs zaidejas bet jis nestabilus labai tai yra labai labai didelis jo minusas jis gali pelnyt 30tasku o kitas avrzybas 3...
2005-05-31 23:35
gerai,kad laimejo,bet Ramunas kazkaip nenusiteike kovai;]..nors ka cia ir nusiteiksi...juk dar ne finalas;]]]
2005-05-31 23:16
Na Šiškauskui tai tikrai kad nebuvo sėkmingos rungtynės, bet šiaip Italijoje pusfinalio kovos nelygios visai, vieną dieną +20 tą kitą dieną jau kita +20 komanda laimi