„Mama, aš treniruotėj!“, - tokiu devizu A.Sabonio krepšinio mokykla šiemet kviečia pradėti krepšinio treniruotes  2000, 1999 ir 1998 m. gimusius berniukus ir mergaites.

„Manome, kad šis šūkis labai gerai atspindi tėvų ir vaikų lūkesčius“, - pasakoja mokyklos direktorius Aleksas Zakis. „Vaikams dalyvavimas treniruotėse reiškia įdomų ir sveiką laisvalaikį pasibaigus pamokoms, o tėvai tuo metu gali būti ramūs, kad jų atžalos užsiima turininga ir naudinga fizine veikla“, - pridūrė direktorius.

A.Sabonio mokyklos naujokams pirmoji treniruotė ir susitikimas su treneriu įvyks rugsėjo 4 d. (antradienį). Jauniausieji 2000 m. gimę berniukai mokytis krepšinio pagrindų pradės pas trenerius Gediminą Meiliūną ir Mindaugą Brazį, o vyresni prisijungs prie jau suformuotų grupių. Į pirmąją treniruotę kviečiami atvykti visi septynmečiai, aštuonmečiai ir devynmečiai, kurie nori išbandyti save krepšinio aikštelėje. Ateinant tereikia turėti šeimos gydytojo leidimą sportuoti ir sportinę aprangą. Pirmoji pratybų savaitė bus skirta įvairiems testams, kurių metu treneriai susipažins su naujokais ir vykdys atranką.

Mokslas A.Sabonio krepšinio mokykloje mokamas. Pirmaisiais  metais  mokestis už treniruotes yra 60 litų per mėnesį. Socialiai remtinų šeimų vaikams, atsižvelgiant į aplinkybes, taikomas mažesnis  mokestis. Vaikai treniruojasi vienoje geriausių krepšinio bazių Lietuvoje, kurioje yra keturios moderniai įrengtos krepšinio aikštelės. Pašilės gatvėje 39a. įsikūrusiame „Oranžiniame krepšinio centre“ mokyklos auklėtiniai gali naudotis treniruoklių sale ir kompiuterių klase. Per 2007 m. vasarą, pasinaudojusi Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento gauta parama, mokykla pakeitė apšvietimo sistemą. Naujasis A.Sabonio krepšinio mokyklos apšvietimas atitinka visus aukščiausius sporto salių apšvietimo standartus.

Vyresniems ne vien tik krepšinis

Vyresni vaikinai taip pat gali rasti sau vietą A.Sabonio krepšinio mokykloje. Norintys žaisti krepšinį turėtų pasiskambinti į mokyklą ir treniruotės susitarti su savo amžiaus grupės treneriu. Merginos ir vaikinai, kurie mėgsta krepšinį, tačiau nebūtinai nori jį žaisti, gali išmėginti save teisėjų ir varžybų sekretorių vaidmenyje. Nuo rugsėjo 4 d. Raimundo Barausko teisėjų mokykla, kurios užsiėmimai taip pat vyksta A.Sabonio krepšinio mokyklos bazėje, kviečia 13-14 metų ir vyresnius jaunuolius pradėti mokytis teisėjavimo ir sekretoriato darbo pagrindų


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.