Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Sėkmingai taškus rinkęs ir dėl atšokusių kamuolių kovojęs Vytenis Lipkevičius surinko dvigubą dublį, o jo ir Artūro Valeikos vedama Prienų-Birštono „Vytauto“ (4-1) komanda FIBA Europos taurės turnyre pasiekė pergalę.

Virginijaus Šeškaus vadovaujamas klubas trečiadienį savo aikštėje 68:57 (16:16, 12:16, 25:18, 15:7) antrą kartą šį sezoną nugalėjo Nikosijos „Apoel“ (1-4) ekipą iš Kipro.

Po dviejų kėlinių šešių taškų deficitą turėję aikštės šeimininkai rezultatą savo naudai persvėrė antroje mačo pusėje.

Artūras Valeika trečiojo ketvirčio pradžioje surinko šešis taškus paeiliui, Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį, „Vytautas“ spurtavo 11:3 ir išsiveržė į priekį – 41:37.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Theronas Bussey pelnė du taškus ir sumažino „Apoel“ atsilikimą iki minimalaus – 52:53. Tuomet prieniškiai spurtavo 13:3, susikrovė dviženklę persvarą ir atgal nebesižvalgė – 66:55.

Mačą starto penkete pradėjęs Lipkevičius aikštėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė bei surinko 27 naudingumo balus.

Valeikos sąskaitoje – 21 taškas (10/13 dvitaškiai, 1/1 baudos), 7 atkovotis kamuoliai ir 21 naudingumo balas.

„Vytautas“: Artūras Valeika 21 (10/13 dvit., 7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 16 (13 atk. kam.), Vytenis Čižauskas 10, Tomas Delininkaitis 8 (3/9 metimai).

„Apoel“: Theronas Bussey 18, Brandonas Mobley 14 (9 atk. kam.).