Mindaugas Kuzminskas bando pasiekti varžovą Nuotr.: USA Today – Scanpix
Mindaugą Kuzminską bando sustabdyti varžovų lyderis Isaiah Thomasas Nuotr.: USA Today - Scanpix
Mindaugas Kuzminskas džiaugiasi epizodu su komandos draugais Nuotr.: USA Today – Scanpix
Mindaugas Kuzminskas tarp varžovų Nuotr.: USA Today – Scanpix
Mindaugas Kuzminskas krauna iš viršaus Nuotr.: AFP – Scanpix

Netikėtą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo svaraus Mindaugo Kuzminsko indėlio sulaukusi Niujorko „Knicks“ (19-24) komanda, kuri svečiuose 117:106 (31:34, 32:20, 25:29, 29:23) įveikė Bostono „Celtics“ (26-16).

Mindaugas Kuzminskas bando pasiekti varžovą

Kuzminskas antrą mačą paeiliui pradėjo starto penkete ir per 29 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Lietuvis jau pirmajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir tempė savo komandą į priekį. 17 taškų jis jau buvo įmetęs po trijų ketvirčių, o lemiamo kėlinio metu žaidė tik 96 sekundes ir per šį laiką nepasižymėjo. Krepšininkui esant aikštėje varžovai pelnė 9 taškais daugiau, o tai buvo prasčiausias rezultatas komandoje.

Puolėjas buvo arti savo rezultatyvumo rekordo – daugiausiai NBA jis buvo įmetęs 19 taškų. Visgi jam pavyko užfiksuoti atkovotų kamuolių rekordą (6).

Kuzminskui palikus aikštę, Niujorko komanda pirmavo 91:87. „Celtics“ buvo priartėjusi iki minimalaus skirtumo (96:97), tačiau „Knicks“ spurtavo 8:0 ir pabėgo 105:96.

Artėjant lemiamoms akimirkoms Carmelo Anthony smeigė tritaškį, Derrickas Rose’as pridėjo keturis taškus ir likus pustrečios minutės „Knicks“ pirmavo solidžiu skirtumu 114:100 bei savo persvaros nepaleido.

Nugalėtojų komandoje asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pakartojo Rose'as. Pagrindinis „Knicks“ įžaidėjas pelnė 30 taškų (13/24 dvit., 4/4 baudos), taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ vertėsi be Kristapo Porzingio, Joakimo Noah ir Lance'o Thomaso, o ant parketo pasirodė tik 10 krepšininkų. Porzingis praleido jau ketvirtąjį mačą paeiliui.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 39 (5/12 trit., 10/10 baudos), Jae Crowderis 21, Jaylenas Brownas 12, Amiras Johnsonas 10 (7 atk. kam.).

„Knicks“: Derrickas Rose’as 30 (13/24 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Mndaugas Kuzminkas (2/3 trit., 6 atk. kam.) ir Wiily Hernangomezas (11 atk. kam.) po 17, Carmelo Anthony 13.

Derricko Rose'o pasirodymas:

Isaiah Thomaso pasirodymas:

2017-01-19 13:58
Džiugina toks Kuzės žaidimas,tik gaila,kad neleido žaist lemiamom minutėm.Žaidimas jo geras,bet matyt reikės dar labiau pasistengt,kad galėtų žaisti ir svarbiu komandai metu.
2017-01-19 12:18
Dr. Išminties Mechanikas
Už vietą starte reik padėkot Valančiūno alkūnei. :)) O Mindė iš dangaus nukritusiu šansu puikiai naudojasi. Taip ir toliau.
2017-01-19 09:05
Geras
Primena Kuzminskas man Motiejuna 14/15 sezone, kai ispradziu negaudavo lost, bet susitraumavus zaidejams eidavo i startini ir gaudavo pastoviai 30 min ir rinkdavo 15+ ppg. Varai!

--
2017-01-19 09:04
kas cia rase ?
Kad neprasiverzia vienas ant vieno ??? :)
2017-01-19 08:51
jijioji
Komanda laimejo Kuzminskas suzaide neblogai. Tai koks skirtumas ar 9 daugiau praleido su juo esant ar maziau juk laimejo :)
2017-01-19 08:46
kuze
Dar tikrai gali nustebint ir dabar geriau atrodo uz saboni pirmyn kuze

--
2017-01-19 07:48
Korsaras
Su Baker turi didziausia minusa komandoje. Pelne 17 pts, bet komanda praleido 9 taskais daugiau nei pelne.

--
2017-01-19 07:10
kuze
Vis geriau zaidzia kuze visur pastebimas laiku ir vietoi atsiduria laukem kuzes ir su 20 tasku

--
2017-01-19 07:06
to nereikia aiskint
Nu arba nebent jei per metima tai jei butu metes tritaski

--
2017-01-19 07:01
NBA nieko naujo- eilines geros Kuzmonsko rungtynes, eilinis JV dvigubas dublis, bei eilines Motiejuno 2-3 zaidimo siukslinos minutes. Niekas nesikeicia. Na dar bus neblogas Domanto pasirodymas :)
2017-01-19 07:00