Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Skambia nata savo karjerą Naujajame Orleane pradėjęs Donatas Motiejūnas ir vėl nesulaukė didelio trenerio Alvino Gentry pasitikėjimo, tačiau jų „Pelicans“ (17-26) namuose 118:98 (32:29, 33:23, 27:21, 26:26) susitvarkė su Orlando „Magic“ (17-27).

21
28
14
75%
3/4

Motiejūnas ant parketo žengė tik iki mačo pabaigos likus 3 minutėmis ir 26 sekundėms bei aikštėje buvo iki paskutinio rungtynių švilpuko. Lietuvis spėjo pelnyti 2 taškus (2/3 baudos) ir atkovoti kamuolį. Jam būnant ant parketo varžovai pelnė 8 taškais daugiau.

Kuomet lietuvis pasirodė aikštėje, „Pelicans“ jau triuškino varžovus 114:86 ir nugalėtojas buvo aiškus.

Tai buvo šeštosios Motiejūno rungtynės NBA. Pirmajame mače jis pelnė 11 taškų, o per kitas penkerias rungtynes kartu sudėjus įmetė vos 8 taškus.

Pirmuosiuose trijuose susitikimuose aukštaūgis vidutiniškai žaisdavo po 18 minučių, o kituose trijuose – tik vid. po 5,3 min.

„Magic“ pirmavo tik pirmajame kėlinyje (25:23), tačiau tuomet „Pelicans“ persvėrė rezultatą ir varžovams pirmauti nebeleido. Antrajame kėlinyje komanda įgijo 13 taškų pranašumą (65:52), o ketvirtajame pasiekė ir rekordinę 28 taškų persvarą (112:84).

Tai buvo penktosios „Magic“ rungtynės per 8 dienas, o varžovų sunkumus pastebėjo ir 14 taškų pelnęs bei 5 kamuolius perėmęs Jrue Holiday: „Jie buvo sunkioje situacijoje. Mes nuo pat mačo pradžios juos pričiupome ir nuolat spaudėme.“

Rungtynes dėl traumos galėjo praleisti „Pelicans“ lyderis Anthony Davisas, tačiau buvo nuspręsta jį išleisti ant parketo. Jis per 29 žaidimo minutes karaliavo po krepšiais – pelnė 21 tašką ir sugriebė 14 kamuolių.

„Pelicans“: Anthony Davisas 21 (14 atk. kam.), Tyreke’as Evansas (4/6 trit.) ir Langstonas Galloway po 18, Jrue Holiday ir Dante Cunninghamas po 14.

„Magic“: Elfridas Paytonas ir Aaronas Gordonas (8 atk. kam.) po 14, Jeffas Greenas 13, Serge’as Ibaka 11 (7 atk. kam., 5 bl.).

2017-01-19 16:47
prienevezio
Įgaut pasitikėjimą-kryžiaus keliai.Aplinkybės susiklosto palankiai,pasiseka ir po truputį pradedi važiuot pirmyn.
2017-01-19 14:26
Teks dar rimčiau dirbti Donatui,norint įrodyti savo vertę.Prireiks atrodo nemažai laiko,kol vėl žais daug efektyviau.Nors pradžia buvo daug žadanti.
2017-01-19 12:28
to ko jus tikites...
Apsilti kojas? Po tris minutes per rungtynes :DDDDDDDD
2017-01-19 11:51
NBA where amazing happens.
Matyt, viena ringtine kur jis gali gauti pagarbos ir irodyti, kad jis gali zaisti, bet pats atsisake praeitais metais. Didele pamoka ateiciai.

--
2017-01-19 09:40
ko jus tikites...
Zmogus tiek laiko nezaides. Plius tai yra auksciausias lygis krepsinio... Budamas trenerio vietoj irgi nerizikuociau o duociau pirma zmogui apsilti kojas po truputi. Abejoju kad jis robotas kuris gali tiesiog isbegt ant parketo ir sau metyti po 20+ tasku. Duokit laiko ir ateis jo minutes. Pazekit kaip su Kuzia buvo. Panasi situacija, tik jam reikejo priprasti prie NBA kruvio. Nepuskit burbulo. :)