Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pergalę NBA lygoje pasiekė Hjustono „Rockets“ ekipa (33-12), kuri namuose 111:92 (22:27, 30:12, 27:26, 32:27) nepasigailėjo Milvokio „Bucks“ (20-21) krepšininkų. Tai buvo trečioji iš eilės „Bucks“ nesėkmė.

38
39
71%
10/14
100%
6/6

Po pirmojo ketvirčio „Bucks“ pirmavo 5 taškų skirtumu (27:22), tačiau antrajame kėlinyje galingai besigynę šeimininkai svečiams leido įmesti tik 12 taškų ir į ilgąją rungtynių pertrauką išėjo ilsėtis turėdami 13 taškų pranašumą (52:39).

39 taškai praleisti per vieną mačo pusę yra geriausias šio sezono „Rockets“ rezultatas.

Likus žaisti apie 6 minutes iki rungtynių pabaigos, Jamesas Hardenas greitoje atakoje įsmeigė tritaškį metimą ir padidino atotrūkį iki 13 taškų (92:79). „Bucks“ paėmė minutės pertraukėlę, o „Rockets“ lyderis demonstravo šokių judesius rodančius krepšininko tikėjimą būsima pergale.

Nuo tos akimirkos rezultatas tik augo, o po K.J. McDanielso dvitaškio jis pasiekė rekordinę 21 taško ribą (111:90).

Pralaimėję 3 iš pastarųjų 4 susitikimų, „Rockets“ atsitiesė namuose, kur šį sezoną yra laimėję 17 pergalių ir patyrę tik 4 pralaimėjimus.

Šiame mače įspūdingai atrodė Hardeno ir Giannio Antetokounmpo mikrodvikova, nestandartinių duomenų krepšininkų žaidžiančių įžaidėjų pozicijose.

Hardenas rungtynes baigė pelnęs 38 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 2 varžovų metimus. Tuo metu Antetokounmpo įmetė 32 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 varžovų metimus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Gordonas 25 (7/17 trit.), Patrickas Beverley (9 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas (8 atk. kam., 4 blk.) po 12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jabari Parkeris 15 (7 atk. kam.), Michaelas Beasley 14 (8 atk. kam.).