Naujam sezonui besirengianti Klaipėdos „Neptūno“ komanda trečiadienį pralaimėjo draugiškas rungtynes Rusijos aukščiausios lygos klubui Maskvos srities „Triumph“ (buvęs „Dinamo“). Namie uostamiesčio klubas nusileido varžovams 68:79 (21:23, 15:16, 20:16, 12:24).

Prieš rusus „Neptūnas“ žaidė ne pajėgiausios sudėties. Po nosies operacijos sveikstantis Vitalijus Stanevičius su komanda kartu pradės treniruotis tik šią savaitę. Varžybų dieną komandos naujokas Paulius Počiuipa buvo išleistas į Europos studentų čempionato nugalėtojų pagerbtuves.

Dar vieną nuostolį klaipėdiečiai patyrė tik rungtynėms prasidėjus. Jau pirmajame kėlinuke traumą patyrė pagrindinis įžaidėjas Evaldas Dainys, kuriam buvo sumušta koja.

Llemiamu momentu svečiams padėjo jų meistriškumas. Jie puikiai pasinaudojo klaipėdiečių klaidomis ir per paskutines 2 minutes sugebėjo persvarą padidinti nuo 4 iki 11 taškų.

„Neptūnas“ Marius Kasiulevičus 14, Vaidotas Pridotkas 13, Mindaugas Mockus 12, Marius Runkauskas 8, Giedrius Jankauskas 8, Evaldas Dainys 4, Deividas Gailius 4, Remigijus Trakimas 3, Sergejus Karmazinskis 2.

„Triumph“: Ognjenas Askrabičius 21 (9 atk. kam.), Fedoras Dmitrevas 9, Igoris Krotenkovas 9, Terrellas Lyday 8.

Kitas draugiškas rungtynes „Neptūnas“ ketvirtadienį žais su Antano Sireikos treniruojama Kazanės „Uniks“ komanda.