Isaiah Hartensteinas Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Brockas Motumas Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Robertas Javtokas sveikina komandos draugus Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
„Žalgirio“ šokėjų pasirodymas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Žalgirio“ arenos švieslentėje degė lygūs skaičiai – 53:53. Visgi tai, kas vyko lemiamo ketvirčio metu, nepriminė tos kovos tarp „Žalgirio“ ir Madrido „Real“, matytos pirmuosius tris kėlinius.

Edgaras Ulanovas ir Luka Dončičius

Vieną po kito tritaškius pataikę varžovai iš Ispanijos spurtavo 14:0 ir pabėgo į priekį nepavejamai. Po tokio pralaimėjimo Edgaras Ulanovas pripažino, kad svarbiausiu metu krepšininkai nesusikalbėjo gynyboje.

„Žinome, kad „Real“ yra gerai puolanti komanda. Galima sakyti, kad tris kėlinius sekėsi juos laikyti mažesniu taškų skirtumu, bet kai atėjo lemiamas momentas, kai galėjo spręstis rungtynių baigtis, jie po mūsų labai grubių klaidų nubaudė ir šaltakraujiškai sumetė savo metimus. Mes nesusikalbėjome gynyboje, puolime padarėme klaidas ir jie mus nubaudė.

Buvo gynyboje labai daug nesusikalbėjimų. Kelios klaidos ir jie viską gerai išskaitė ir išpildė. Patys puolime neblizgėjome – ir laisvų metimų prametėme, ir klaidų pridarėme“, – apie susitikimą kalbėjo Ulanovas.

„Žalgiris“ pirmą kartą varžovus paleido antrojo kėlinio paskutinėmis minutėmis. Tuomet jie klydo vieną kartą po kito, o „Real“ spurtavo 9:0 ir įgijo 8 taškų persvarą.

„Tai žinoma, jog tuomet gerų žodžių iš trenerių nesulaukėme. Antro kėlinio pabaigoje padarėme tris ar keturias klaidos ir jie mus baudė lengvais metimais iš po krepšio. Tos geros ir blogos atkarpos susideda į galutinį rezultatą. Jeigu sužaistume antro kėlinio galą solidžiau, tai ir po ilgosios pertraukos gal lengviau būtų. Bet tai nebuvo rungtynes nulėmęs faktorius“, – kalbėjo Ulanovas.

Šį susitikimą stebėjo 12 tūkst. 896 žiūrovai bei buvo užfiksuotas „Žalgirio“ arenos sezono lankomumo rekordas. Prieš tai daugiausiai sirgalių susirinko mače su Tel Avivo „Maccabi“ (12,6 tūkst.).

„Atmosfera tikrai buvo viena geriausių šį sezoną. Yra nemalonu pralaimėti, kai tiek laiko namie ir taip nepasiekiame pergalės. Nebuvo taip, kad viena komanda žaistų, tad tikrai liūdna. Iš kitos pusės, labai smagu, kad atėjo tiek žiūrovų ir kartu ėjo į kovą“, – pripažino žalgirietis.

Pats Ulanovas susitikime per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas bei pats dukart pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

2017-01-21 14:30
Nieko nepadarysi-pralaimėta stipresniai komandai.Puolimą jų kažkiek apmažinom,bet ir patys jame neblizgėjome.
2017-01-21 00:45
Absolut
Katamanas, debile, paziurek i Motumo statistika :)

--
2017-01-20 22:55
katamanas
reikia keisti kaska..

bandyti vokieti reikia, nes motumas vapse nepazaidzia EL.. manau blogiau tikrai nebutu..

lukas gerai suzaide, ko nepasakisi apie pangosa..

nu o seibutus kaip seibutis, stabiliausiais zalgirio zaidejas turbut, stabiliai griba pjauna kiekvienose varzybose..
2017-01-20 21:51
kawenskas pituchas
Edgarai ir mums visiems labai liudna buna,kai jus pastoviai per sikna dulkina,su tokiu zaidimu europos jus neuzkariausit... :-(

--
2017-01-20 21:46
xxx
Reikia kažką daryti,taip žaisdami ir KMT patirs fiasko,žiauriai stringa puolimas,jei gynyba kažkiek pagerėjo,reikia ir puolimo gero