Nuotr.: V.Judickas
Nuotr. V.Judickas

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Šilutės“ (15-14) komanda, kuri penktadienį savo aikštėje 93:78 (14:24, 34:15, 18:18, 27:21) pratęsė Šakių „Vyčio“ (14-15) pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

18
25
75%
6/8
2

Susitikimo pradžioje „Vytis“ dar bandė atitrūkti nuo varžovų, o prie to stipriai prisidėjo Edvinas Jezukevičius. Atkarpa 10:0 šakiškiai pabaigė pirmąjį ketvirtį, kas nuteikė „Vytį“ optimistiškai ir leido džiaugtis dviženkle persvara – 24:14.

Tiesa, greitai „Šilutė“ beveik visiškai panaikino deficitą (27:28), o galiausiai rezultatą persvėrė ir Modesto Žaunieriūno dėka pirmavo 40:35. Iniciatyvą savo rankose laikyti ėmė šeimininkai, tad po didžiosios pertraukos „Vytis“ susidūrė su sunkumais, bandant persverti rezultatą.

Pavyko priartėti per 3 taškų atotrūkį, bet finalinį kėlinį geriau sužaidė „Šilutė“, taip iškovodama pergalę – 93:78.

„Šilutė“: Modestas Žaunieriūnas 19, Aurelijus Pukelis 18 (9 atk. kam.), Ulyssesas Thomasas 15, Brianas Wanamakeris 14, Simas Raupys ir Arvydas Eitutavičius – po 9.

„Vytis“: Edviinas Jezukevičius 18 (8/17 dvit.), Paulius Beliavičius 16 (4/14 trit.), Sheltonas Jacksonas 14, GytisRadzevičius 13 (10 atk. kam.), Gediminas Maceina 7 (8 rez. perd., 5 kld.).