Jamesas Hardenas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Rudy Gobertas sužaidė karjeros mačą Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Marcas Gasolis Nuotr.: AP - Scanpix
Viską pasakantys „Kings“ krepšininkų veidai Nuotr.: AP - Scanpix
Brooko Lopezo metimas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix

Dar vieną pergalę išplėšęs Robertas Covingtonas, Anfernee Hardaway pagerbimas, Rudy Goberto karjeros mačas, įspūdingai pralaimėjimų seriją nutraukę „Nets“ – tai ir daugiau – sausio 21-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Sausio 21-osios NBA pulsas

MOTYVUOTI. Iki šios nakties rungtynių Šarlotės „Hornets“ buvo pralošusi visus 7 susitikimus prieš tris stipriausias Rytų konferencijos komandas – Klivlando „Cavaliers“, Bostono „Celtics“ ir Toronto „Raptors“.

„Mes vis girdime kalbas, kad nežaidžiame gerai prieš stipriausias ekipas. Akivaizdu, kad tai yra teisybė, tad norėjome mačą pradėti stipriai iškart nuo rungtynių pradžios. Mes tai padarėme“, – po rungtynių sakė Kemba Walkeris.

„Hornets“ svečius iš Toronto įveikė 35 taškų skirtumu.

Walkerio pasirodymas:

DIDVYRIS. Rungtynių pabaigoje Robertas Covingtonas pataikė du tolimus metimus atnešusius pergalę Filadelfijos „76ers“ ekipai. Pirmąjį tritaškį įmetė likus 40 sekundžių iki mačo pabaigos, antrąjį – likus 4 sekundėms. Tai ne pirmas Covingtono pergalingas metimas šį sezoną, sausio 3 dieną jis su sirena paskandino svečius iš Minesotos. Dar prieš kelias savaites dėl serijos netaiklių metimų nušvilptas savų sirgalių, Covingtonas tampa vienu populiariausių atletų Filadelfijoje.

„Aš esu kovotojas. Toks buvau visą savo gyvenimą. Vienu metu sirgaliai mane nušvilpė, tačiau aš toliau dirbu ir neleidžiu, kad tai pablogintų mano žaidimą“, – sakė Covingtonas.

Covingtono pergalingi metimai:

PAGERBTAS. Rungtynių tarp Orlando „Magic“ ir Milvokio „Bucks“ pertraukos metu, legendinis Orlando krepšininkas Penny Hardaway buvo pagerbtas ir priimtas į klubo šlovės muziejų. 1995-aisiais Shaquille'o O'Nealo ir Penny Hardaway vedama ekipa buvo nužengusi iki NBA finalų, tačiau ten patyrė pralaimėjimą prieš Hjustono „Rockets“. Vėliau perspektyvaus krepšininko karjerą apkartino traumos.

KELIONĖS. Sakramento „Kings“ šiąnakt pradėjo net 8 mačų išvykose turą. „Mes keliaujame. Sužaidžiame vienas rungtynes ir keliaujame žaisti kitų. Per išvykų turą aš pagalvoju – kur miegosiu šiąnakt? Kokį viešbučio numerį gavau šįkart?“, – mintimis dalinosi strategas Dave'as Joergeris.

UŽDARĖ. Oklando „Golden State Warriors“ į rungtynes atvyko žinodami, kad jų varžovų pagrindinis ginklas yra tolimi metimai. Daugiausiai tritaškių pataikantys Hjustono „Rockets“ krepšininkai šiąnakt buvo kaip reikiant uždaryti, jie įmetė tik 7 tolimus metimus iš 35. Jamesas Hardenas prametė visus 5, o Ericas Gordonas visus 7 tolimus metimus. Tai tik 4-as kartas šį sezoną, kai Mike'o D'Antoni auklėtiniai pataiko mažiau nei 10 tritaškių per mačą.

VOS NEPRISIŽAIDĖ. Po trijų kėlinių pirmavę 30 taškų persvara, Atlantos „Hawks“ leido starto penketo žaidėjams pailsėti. Visgi, atsarginiai krepšininkai rungtynių tempo neatlaikė ir likus minutei iki mačo pabaigos iš turėto 30 taškų pranašumo buvo belikę tik 5.

„Pergalė yra pergalė. Puikiai žaidėme pirmus tris ketvirčius, ketvirtajame mes atsipalaidavome. Taip jau kartais nutinka“, – sakė Dennisas Schroderis.

NUTRAUKĖ. Bruklino „Nets“ nutraukė 11-os pralaimėjimų seriją. Nutraukė ne bet kaip, o įmesdami net 143 taškus prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą. Negana to, „Nets“ šį rezultatą pasiekė žaisdami be Seano Kilpatricko ir Trevoro Bookerio. Tai antras didžiausias pelnytų taškų rezultatas šį sezoną NBA lygoje. „Warriors“ ekipa mače su Los Andželo „Lakers“ buvo pelniusi 149 taškus.

Jeffersono dėjimas:

ANTIREKORDAS. Naujojo Orleano „Pelicans“ per trečiąjį kėlinį varžovams iš Bruklino leido įmesti 43 taškus. Tai didžiausias praleistų taškų rezultatas per kėlinį klubo istorijoje.

KARJEROS RUNGTYNĖS. Rudy Gobertas sužaidė karjeros mačą prieš Dalaso „Mavericks“ ekipą. Prancūzas pasiekė taškų rekordą pelnydamas 27 taškus bei pridėjo dar 25 atkovotus kamuolius. Tai pirmasis Goberto 20-20 mačas karjeroje. Vidurio puolėjas jau 29-iose rungtynėse iš eilės atkovoja bent 10 kamuolių. Tik 4 krepšininkai nuo 1998-ųjų yra turėję tokią atkovotų kamuolių seriją.

NELAIMI. Dalaso „Mavericks“ nesugeba laimėti antrųjų rungtynių, kai yra žaidžiami du mačai per dvi dienas. Ricko Carlisle'o auklėtiniai pralaimėjo visus 8 tokius susitikimus.

SAULĖLYDIS. Pralaimėtose rungtynėse su Jutos „Jazz“, per 25 žaidimo minutes Dirkas Nowitzki pataikė tik 1 metimą iš 13. Po mačo vokietis teigė, kad jam sunku žaisti dvi naktis iš eilės, o ketvirtajame kėlinyje treneriui Rickui Carlisle'ui liepė remtis Dwightu Powellu.

NAMŲ KOMANDA. Indianos „Pacers“ šį sezoną yra tikra namų komanda. Namuose jie yra laimėję 16 susitikimų ir pralaimėję 5 kartus, tuo tarpu išvykose tik 6 pergalės per 21 rungtynes.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Lakers Indiana Pacers 108-96 stat »
Dallas Mavericks Utah Jazz 107-112 stat »
Atlanta Hawks Chicago Bulls 102-93 stat »
Houston Rockets Golden State Warriors 108-125 stat »
New Orleans Pelicans Brooklyn Nets 114-143 stat »
Memphis Grizzlies Sacramento Kings 107-91 stat »
Orlando Magic Milwaukee Bucks 112-96 stat »
Charlotte Hornets Toronto Raptors 113-78 stat »
Philadelphia 76ers Portland Trail Blazers 93-92 stat »