Nuotr.: D.Repečka
Nuotr. D.Repečka

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (11-18) sugrįžo į pergalių kelią. Savų sirgalių akivaizdoje mažeikiškiai 85:65 (24:11, 29:25, 15:14, 17:15) sutriuškino Jonavos sporto klubą (6-23).

Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Rytis Biliartas, o JSK ekipai Mykolas Dieninis. „Mažeikiai“ nuo pat pirmųjų kėlinio minučių atitrūko ir susikrovė trylikos taškų pranašumą (24:11).

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė po du tritaškius, tačiau sėkmingiau žaidę mažeikiškiai ir toliau didino turėtą pranašumą, kuris sužaidus keturias antrojo ketvirčio minutes siekė dvidešimt taškų (37:17).

15
26
7
8

Svečiai iš Jonavos spurtavo 14:4 ir sumažino deficitą iki dešimties (31:41), bet puikiai tritaškius metę „Mažeikiai“ atotrūkį padidino iki septyniolikos (53:36).

Trečiajame kėlinyje JSK ekipai nepavyko priartėti, tad po trijų ketvirčių komandas skyrė aštuoniolikos taškų skirtumas (68:50).

Ketvirtajame ketvirtyje „Mažeikiai“ išlaikė dvidešimties taškų persvarą ir sutriuškino Jonavos sporto klubą rezultatu 85:65.

„Mažeikiai“: PRytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas – po 15, Justinas Olechnavičius ir Ernestas Bružas – po 12, Arūnas Mikalauskas 11, Aidas Einikis 8.

JSK: Mykolas Dieninis ir Tomas Milinskas – po 12, Lukas Grabauskas ir Ričardas Verbickas – po 9, Mintautas Bulanovas 8.