Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Dramatišką pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Detroito „Pistons“ (21-24) ekipa, kuri namuose 113:112 (30:26, 31:29, 37:27, 15:30) triumfavo prieš Vašingtono „Wizards“ (23-20) komandą ir nutraukė jos keturių laimėjimų seriją.

25
25
11
89%
8/9

Pergalę paskutinę rungtynių sekundę šeimininkams išplėšė Marcusas Morrisas, kuris chaotiškos Detroito klubo atakos kulminacijoje pataisė netaiklų komandos draugo Tobiaso Harriso metimą.

Įdomu, jog į trečią pergalę iš eilės „Pistons“ atvedęs Marcusas pergalingą metimą pataikė pašokęs ranka besiremiant į savo brolio Markieffo petį.

„Aš sugriebiau jį, padėjau savo ranką jam ant peties ir atsilyginau už bloką prieš tai vykusioje atakoje. Žinojau, kad šalia manęs stovi mano brolis, o teisėjai tokiu metu švilpti pražangos tiesiog negalėjo“, – apie pergalingą metimą žiniasklaidai pasakojo Marcusas.

Sostinės ekipa mačą pradėjo spurtu 9:0, tačiau netrukus iniciatyvą į savo rankas perėmę šeimininkai dar pirmajame ketvirtyje išsiveržė į priekį 20:19, o prieš ilgąją pertrauką jau turėjo ir dviženklį pranašumą 41:30.

Stano Van Gundy auklėtiniai dominavo ir po ilgosios pertraukos bei prasidėjus lemiamam ketvirčiui pirmavo 98:82. Visgi „Wizards“ nenuleido rankų bei sugrąžino intrigą.

Scotto Brookso auklėtiniai laimėjo atkarpą 24:9 bei prisivijo 106:107. Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei Bradley Bealas po ilgos pertraukos išvedė svečius į priekį 112:111, tačiau šios trapios persvaros, nepaisant penkių netaiklių „Pistons“ metimų paskutinę minutę, jiems išsaugoti nepavyko.

„Pistons“: Marcusas Morrisas 25 (11 atk. kam.), Reggie Jacksonas 19, Tobiasas Harrisas 18.

„Wizards“: Markieffas Morrisas ir Johnas Wallas (10 rez. perd.) po 19, Bradley Bealas 17.