Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

C.J. McCollumo ir Isaiah Thomaso taškų lenktynėse prireikė pratęsimo, o jame Damiano Lillardo pagalbos sulaukęs pirmasis šventė pergalę.

35
28
53%
8/15
77%
10/13

Gynėjų tandemo vedama Portlando „Trail Blazers“ (19-27) ekipa svečiuose 127:123 (26:28, 30:37, 32:21, 25:27, 14:10) palaužė Bostono „Celtics“ (26-17).

28 taškus pelnęs Lillardas paskutinę pratęsimo minutę pradėjo įmesdamas dvitaškį su pražanga ir leisdamas svečiams atitrūkti 122:118.

Thomasas realizavo baudų metimus (120:122), Masonas Plumlee įmetė dvitaškį ir baudos metimą (125:120), Thomasas smeigė tritaškį (123:125), tačiau likus žaisti sekundę abu baudų metimus realizavęs Lillardas garantavo „Trail Blazers“ pergalę.

Galingai rungtyniavęs McCollumas pelnė 35 taškus, tačiau dar rezultatyviau žaidė 41 tašką surinkęs Thomasas, kuris daugiau nei 30 taškų pelnė 14-ąjį kartą šį sezoną.

Pratęsimą ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 8 sekundes išplėšė tritaškiu rezultatą išlyginęs „Celtics“ gynėjas Terry Rozier – 113:113.

Dvejus metus „Celtics“ garbę gynęs Evanas Turneris pirmą kartą sugrįžo į Bostoną ir pelnė 12 taškų, o jo pastangas ginantis prieš Thomasą įvertino „Trail Blazers“ strategas Terry Stottsas.

„Nors Thomasas ir pelnė 41 tašką, Evanas atliko didelį darbą. Jis privertė varžovą savo taškus rinkti sunkiai, o tai parodė, koks pajėgus žaidėjas yra Thomasas“, – pagyrų tiek auklėtiniui, tiek ir varžovų lyderiui po susitikimo negailėjo Stottsas.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 41, Marcusas Smartas ir Alas Horfordas (9 atk. kam.) po 17, Jae Crowderis 16.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 35, Damianas Lillardas 28, Meyersas Leonardas 17, Evanas Turneris 12.