Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) čempionate vyks dar viena intriguojanti dvikova. Utenoje susitiks vietos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ klubai.

13
22
10
100%
3/3

Abi komandos šalies čempionate žengia greta viena kitos. Prieniškiai (10 pergalių ir 9 pralaimėjimai) užima ketvirtąją vietą, o uteniškiai (9-10) rikiuojasi šešti. Tiesa, abi pirmąsias šių komandų dvikovas laimėjo Virginijaus Šeškaus komanda: Prienuose (89:84) bei Utenoje (76:73).

Nors oficiali LKL svetainė internete šiokiais tokiais rungtynių favoritais įvardija „Juventus“ krepšininkus, Antano Sireikos auklėtinių pasirengimą kiek sutrikdė Valdo Vasyliaus netektis. Vienas pagrindinių komandos krepšininkų stipriai karščiuoja ir sekmadienį negalės pasirodyti aikštelėje.

Vasylius šį sezoną šalies čempionate per 28 minutes renka po 9,6 taško, atkovoja po 4,5 kamuolio bei atlieka po 2,4 rezultatyvaus perdavimo.

Tiesa, yra ir gera naujiena. Po ligos atsigavo ir su ekipa jau sportavo komandos kapitonas Gytis Sirutavičius, kuris taip pat kentėjo nuo Lietuvoje siaučiančio gripo. Snaiperis šį sezoną LKL pirmenybėse pelno po 10,1 taško, sugriebia 3,3 kamuolio bei atlieka 1,3 rezultatyvaus perdavimo per 23 minutes.

Pirmąsias rungtynes prieš savo buvusią komandą žais ir Dainius Šalenga, kuris dar pernai buvo Šeškaus auklėtiniu. Veteranas įgauna vis geresnę sportinę formą, ką demonstruoja ir jo aukštyn kylantys statistiniai rodikliai.