Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Dramatišką pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse iškovojo Utenos „Juventus“ (10-10) krepšininkai, kurie po sėkmingos paskutinės minutės 81:75 (25:26, 20:11, 20:23, 16:15) įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“ (10-10).

13
22
10
100%
3/3

Tai buvo pirmoji „Juventus“ pergalė šių komandų akistatose šį sezoną. Prieš tai „Vytautas“ triumfavo 76:73 ir 89:84.

Ketvirtąjį kėlinį „Juventus“ pradėjo spurtu 7:0 ir įgijo 12 taškų pranašumą (72:60), tačiau prieniškiai neketino lengvai pasiduoti. Saulius Kulvietis pelnė dvitaškį, penkis taškus pridėjo Regimantas Miniotas ir „Vytautas“ priartėjo iki 67:72.

Netrukus Vytautas Šulskis smeigė tritaškį, tačiau į jį Virginijaus Šeškaus kariauna atsakė 6 taškais ir sumažino savo deficitą iki 2 taškų (73:75).

Prasidėjus paskutinei minutei Vaidas Čepukaitis pelnė dvitaškį ir padvigubino „Juventus“ persvarą (77:73). Kitoje atakoje Dainius Šalenga įmetė du taškus su pražanga. Bauda skriejo pro šalį, tačiau Čepukaitis sugriebė kamuolį ir įmėtė iš po krepšio (81:73) bei nugalėtojas tapo aiškus.

Šiose rungtynėse dėl karščiavimo „Juventus“ komandai negalėjo padėti sunkusis krašto puolėjas Valdas Vasylius.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 15 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Gytis Sirutavičius ir Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) ir Dainius Šalenga po 13.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 25 (7/11 metimai), Artūras Valeika 15, Regimantas Miniotas 10, Saulius Kulvietis ir Vytenis Lipkevičius.

salenga atsigauna
I gauna pagreiti niekas neatkreipet demesio su 13 tasku daug prisidejo prie pergales

--
2017-01-22 21:07
xxx to ...
Nenusikalbek... Jis pastoviai deliotu ir atimtu is Javtoko duona :(
2017-01-22 19:32
Keista,kad Vytautas nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.Tik gale rungtynių pavyko sumažinti skirtumą.Įdomi situacija darosi-4-6 v.užimančios komandos turi po lygiai pergalių,PPŽ tik viena atsilieka.
2017-01-22 19:24
antinelegaluinvazija
Pavadinimas toks lyg paakutine minute fantastiskai suzaide persvere ar pan, nors pagal straipsni tai visa ketvirta kelini tvirtai kontroliavo ir pask minute tik priarteti leido.

--
2017-01-22 19:12
r
Kaip visad idomesnes rungtynes nesugebama parodyti per tv. Geriau parodyt zaliuju treniruotes pries Nevezi.
2017-01-22 19:08
utena ruosiasi kmt, kai raudonaja lietuvos ir visos europos kekse ir geda ismes lauk
2017-01-22 18:43