Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Stephenas Curry ir Klay Thompsonas pataikė po 7 tritaškius, o šio dueto vedama Oklando „Golden State Warriors“ (38-6) svečiuose po galingo trečiojo kėlinio 118:98 (28:22, 22:28, 42:24, 26:24) įveikė Orlando „Magic“ (18-28) krepšininkus.

15
26
2
3

Tai buvo jau septintoji „Warriors“ pergalė iš eilės.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 50:50, tačiau trečiasis kėlinys atkaklios kovos nepriminė. „Warriors“ spurtavo 14:2 ir įgijo 12 taškų pranašumą (69:57), o ketvirčio pabaigoje jų persvara jau siekė 20-ies taškų ribą (90:70).

Lemiamo kėlinio pradžioje „Warriors“ susikrovė rekordinę 28 taškų persvarą (105:77), todėl mačo pabaiga buvo tik formalumas.

„Warriors“ trečiajame kėlinyje pelnė 42 taškus ir 11 kartą šį sezoną per vieną ketvirtį pelnė bent 40 taškų. Pagal tokį rezultatą po Oklando klubo rikiuojasi Toronto „Raptors“ ir Bruklino „Nets“, tačiau jos 40 taškų ribą pasiekė vos po 5 kartus.

Šiame mače puikiai iš toli pataikė Curry ir Thompsonas. Pirmasis įmetė 27 taškus (7/13 trit.), o Thompsonas atakavo dar taikliau – smeigė 7 tritaškius iš 9 ir surinko 21 tašką.

Tai jau antrasis kartas, kuomet Curry ir Thompsonas kartu pelno bent po 7 tritaškius. Iki šiol NBA lygoje be šių krepšininkų joks kitas duetas tokių skaičių nepasiekė.

„Magic“: Elfridas Paytonas 23 (10/16 dvit., 10 rez. perd.), Nikola Vučevičius, C.J. Watsonas, Jeffas Greenas ir Bismackas Biyombo (14 atk. kam.) po 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (7/13 trit., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 21 (7/9 trit.), Kevinas Durantas 15 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Zaza Pačulija 14, JaVale’as McGee 13.