Klaipėdos „Neptūnas" draugiškose rungtynėse netikėtai užtikrintai nugalėjo Rusijos vicečempionus Kazanės „Unics" krepšininkus. Klaipėdiečiai, pirmavę visas rungtynes, šventė pergalę rezultatu 95:87 (28:19, 19:19, 21:28, 27:21).

Lietuvių trenerių Antano Sireikos, Gintaro Krapiko ir Valdemaro Chomičiaus treniruojami Rusijos krepšininkai prieš „Neptūną" žaidė be Europos čempionatui besiruošiančių Darjušo Lavrinovičiaus, Tariqo Kirksay (Prancūzija) ir Nikolajaus Padiušo (Rusija).  Tačiau „Unics" gretose beveik visas rungtynes žaidė praėjusios sezono Italijos čempionas  amerikietis Josephas Forte (Sienos „Montepashi"), jo tautietis buvęs „Cibona" įžaidėjas Jamesas McCulloughas, Serbijos Belgrado FMP komandos auklėtinis Duško Savanovičius.

„Neptūnas" šį kartą žaidė be traumuoto Evaldo Dainio ir Vitalijaus Stanevičiaus. Jau nuo pirmų minučių klaipėdiečiai pradėjo pirmauti šioje dvikovoje. Pirmąjį kėlinuką šeimininkai laimėjo 28:19, o po dviejų jų pranašumas ir toliau siekė 9 taškus 47:38.

Po trečiojo svečiai grėsmingai priartėjo 68:66. Viską lėmė sėkmingas "Neptūno" žaidimas ketvirtojo kėlinio pradžioje. Per 5 min. klaipėdiečiai varžovams neleido pelnyti taškų, o patys įmetė 15. Taip padidindami savo pranašumą iki 83:66. Ir tik jau paskutinėmis minutėmis klaipėdiečiai per daug anksti atsipalaidavo ir svečiai sugebėjo rezultatą sušvelninti iki 8 taškų.

„Neptūnas": Giedrius Jankauskas 18 (dvitaškiai 8/10, 10 atk. kam.), Paulius Počiuipa 16 (9 atk. kam.), Marius Runkauskas 11 (tritaškiai 2/2), Vaidotas Pridotkas ir Marius Kasiulevičius po 10, Deividas Gailius ir Mindaugas Mockus po 9, Sergejus Karmazinkis ir Remigijus Trakimas po 6.

Unics": Duško Savanovičius 28, Josephas Forte 19, B.Keyru 13, Jamesas McCulloughas 10, Sergejus Čikalkinas 8.

Planuojama, kad kitas rungtynes "Neptūnas" žais rugsėjo 3 d. (pirmadienis) 17 val. su Čekijos vicečempionu "BK Prostejov" komanda.

Atrinkti (0) Visi (9)
to vap Zinai kiek jau laiko tie zaidejai girdi pazadus, kad viskas jau tuoj bus atiduota. O zmonem juk pavalgyt ir gyvent uz kazka reikia. I parduotuve nuejas prie kasos nepasakysi, kad as kita kart pinigus atnesiu, kai man klubas sumokes.
2007-08-31
+1
Labai sudinai zaide unicsas,...
2007-08-31
+4
vap
@Jun1or: Viskas tuoj bus atiduota :D Praėjusį sezoną Panevėžys tikrai neblogus krepšininkus turėjo, deja, dabar viską nuo 0 reikės kurt.
2007-08-31
-5
to profas7: O jūs jiems pinigus atiduokit :)))
2007-08-31
+5
Panevezio zaidejai istempe :) Atiduokit zaidejus:) Seip tai beveik garanija, kad Pociuipa bus lyderis, jis neivertintas zaidejas. Toki suoli ir greiti zmogus turi, kad ne Neptune jam lost.
2007-08-31
-2
mldc neptūnas :)
2007-08-31
Unics - Sireikos komanda.... Neptūnas - tritaškininkų.. Tad rezultatas - visiškai dėsningas :)))