Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Blake'as Griffinas grįžo 5 savaičių pertraukos, tačiau jo atstovaujama Los Andželo „Clippers“ (30-17) ekipa iššvaistė 19 taškų persvarą ir išvykoje 110:121 (29:27, 39:32, 21:30, 21:32) turėjo pripažinti Filadelfijos „76ers“ (16-27) krepšininkų pranašumą. Šeimininkai rungtyniavo be kelio traumą patyrusio Joelio Embiido.

19
30
3
8

Per pirmąją mačo pusę „Clippers“ pataikė 12 tolimų metimų iš 18 bandymų ir įgijo 9 taškų persvarą (68:59).

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 10:0 ir po Austino Riverso metimo iš po krepšio pasiekė rekordinį 19 taškų pranašumą (78:59).

Visgi, likęs trečiojo kėlinio laikas priklausė šeimininkams. „76ers“ per 9 minutes sužaidė fantastišką 28:8 atkarpą ir po Sergio Rodriguezo dvitaškio įgijo minimalų pranašumą (87:86).

Lemiamame ketvirtyje „76ers“ tęsė savo dominavimą ir surengę dar vieną spurtą 11:3, pasiekė 6 taškų persvarą (100:94).

Likus 3 minutėms 20 sekundžių iki mačo pabaigos T.J. McConnellis pelnė dvitaškį, o „76ers“ pranašumas tapo rekordinis (113:110). Svečiai arčiau nei per 9 taškus priartėti nebesugebėjo.

„76ers“: Nerlensas Noelis 19 (8/10 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam., 3 blk.), Richaunas Holmesas 18, Dario Šaričius 16 (8 atk. kam.).

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 27 (6/9 trit.), J.J. Redickas 22 (5/10 trit.), Austinas Riversas 20 (4/7 trit.).