Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Andrew Wigginsas su sirena pataikė dvitaškį ir atvedė Minesotos „Timberwolves“ (17-28) į trečiąją pergalę paeiliui. Šį kartą Tomo Thibodeau auklėtiniai išvykoje 112:111 (23:27, 36:29, 28:23, 25:32) palaužė Fynikso „Suns“ (15-30) ekipą.

31
27
50%
9/18
88%
7/8

Pirmoje mačo pusėje sąlygas diktavo aikštės šeimininkai, kurių didžiausia persvara buvo 11 taškų. Antroje rungtynių dalyje mačo kontrolę perėmė „Timberwolves“, kurie trečiojo kėlinio gale po sudėtingo Wigginso metimo susikrovė 8 taškų pranašumą (87:79).

Lemiamą ketvirtį „Suns“ pradėjo spurtu 14:5 ir rezultatą persvėrė savo naudai (93:92). Wigginsas į tai atsakė nelengvu metimu iš vidutinio nuotolio ir įpusėjus kėliniui „Timberwolves“ pranašumas buvo minimalus (94:93).

Po šios akimirkos svečiai neturėjo didesnės nei keturių taškų persvaros, o rezultatas 4 kartus buvo lygus.

Likus 12 sekundžių iki mačo pabaigos Wigginsas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išvedė svečius į priekį (110:109).

P.J. Tuckeris į tai atsakė taikliomis baudomis (111:110) bei paliko 6,3 sekundės paskutinei „Timberwolves“ atakai. Tiek laiko užteko Wigginsui susikurti metimą iš vidutinio nuotolio bei su sirena nužudyti aikštės šeimininkus.

„Suns“: Devinas Bookeris 26 (4/7 trit.), Tysonas Chandleris 22 (17 atk. kam.), Ericas Bledsoe 18 (7 rez. perd.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 31, Karlas-Anthony Townsas 18 (10 atk. kam.), Gorgui Diengas (9 atk. kam., 3 blk.) ir Shabbazas Muhammadas po 16.