Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Pralaimėjimu FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono etapą baigė Utenos „Juventus“ krepšininkai (8-6), kurie svečiuose po atkaklios kovos 64:74 (20:21, 20:19, 14:15, 10:19) turėjo pripažinti vienos D grupės lyderių Avelino „Sidigas“ (10-4) pranašumą.

14
23
12
100%
2/2

Antano Sireikos auklėtiniai grupėje užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Penktadienį įvyks burtų traukimo ceremonija, o tuomet paaiškės uteniškių varžovas kitame etape.

Įpusėjus lemiamam kėliniui „Juventus“ atsiliko tik 1 taško skirtumu (61:62), tačiau tuomet oponentai ėmė bėgti į priekį.

Joe Raglandas smeigė tritaškį, Levi Randolphas pridėjo 5 taškus ir „Sidigas“ jau nutolo 71:62. Uteniškiai dar turėjo minutę išsigelbėjimui, bet metimai skriejo pro šalį ir „Juventus“ grupės etapą baigė nesėkme.

Utenos klubas ir vėl nesustabdė varžovų milžino Kirilo Fesenkos. Galingo stoto aukštaūgis pelnė 14 taškų, sugriebė 12 kamuolių ir surinko 23 naudingumo balus. Pirmajame komandų mače, kuomet „Juventus“ suklupo 75:85, ukrainietis pelnė 25 taškus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Juventus“ gretose net 14 baudų metimų atliko įžaidėjas Jamaras Diggsas, o tikslą pasiekė 11 baudų. Palyginimui, visa varžovų komanda metė tik 12 baudų metimų.

„Sidigas“: Levi Randolphas 18 (8 atk. kam.), Kirilas Fesenka (12 atk. kam.) ir Adonis Thomasas po 14, Joe Raglandas 13 (6 rez. perd.).

„Juventus“: Vytautas Šulskis 16 (9 atk. kam.) Gytis Sirutavičius 15 (6 atk. kam.), Jamaras Diggsas po 14 (11/14 baudos), Vaidas Čepukaitis 10 (5 praž.).