Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Trečiąją pergalę iš eilės Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo „Šilutės“ (16-14) komanda, kuri svečiuose po galingo antrojo kėlinio 100:96 (19:21, 36:12, 20:32, 25:31) įveikė trečiąją nesėkmę paeiliui patyrusią Raseinių „Rasų“ (18-11) komandą.

14
27
11
83%
5/6

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį „Šilutė“ laimėjo net 24 taškų skirtumu – 36:12. Po dviejų kėlinių šilutiškiai pirmavo 22 taškų persvara.

Prieš lemiamą ketvirtį iš jų turėtos persvaros liko tik 10 taškų, tačiau Roberto Kuncaičio auklėtiniai užtikrintai sužaidė paskutines minutes ir šventė pergalę.

„Rasai“: Tomas Galeckas 26 (8 rez. perd.) Šarūnas Beniušis 25 (10/13 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 21, Andrius Aleksandrovas 19.

„Šilutė“: Ulyssesas Thomasas 25 (4/8 trit.), Benas Wanamakeris 21, Modestas Žaunieriūnas 16,  Simas Raupys 14, Aurelijus Pukelis 10 (6 atk. kam.).