Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) pirmą kartą įvyko Domanto Sabonio ir Donato Motiejūno akistata. Kiek rezultatyviau žaidė pastarasis, tačiau pergalę šventė Oklahomos „Thunder“ (27-19).

20
24
60%
9/15
4

Pastaraisiais metais Motiejūno vietą Lietuvos rinktinėje užėmusio Sabonio atstovaujamas klubas svečiuose 114:105 (33:20, 31:25, 28:37, 22:23) nukovė Naujojo Orleano „Pelicans“ (18-28).

Sabonis per 28 minutes prie pergalės pridėjo 8 taškus (4/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Į NBA „Visų žvaigždžių“savaitgalio naujokų ir antramečių rungtynes išrinktas puolėjas po mačo sulaukė pagyrų iš trenerio Billy Donovano, kuris teigė, jog „pozityviai prie komandos rezultatų prisidedančio“ Sabonio pasiekimas yra „Thunder“ skautų ir trenerių nuopelnas.

Visą ketvirtąjį kėlinį ant parketo praleidęs ir tik jo viduryje pirmą kartą į krepšį nepataikęs Motiejūnas per 17 minučių spėjo surinkti 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), sugriebti 4 atšokusius kamuolius, 5 kartus prasižengti ir 2 kartus suklysti.

Į pergalę „Thunder“ vedęs Russellas Westbrookas pelnė 27 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir užfiksavo 60-ąjį karjeros trigubą dublį, taip aplenkdamas Larry Birdą.

Tuo metu didžiausia Naujojo Orleano klubo žvaigždė Anthony Davisas žaidė tik 16 minučių ir pelnė 8 taškus. Jam atsinaujino šlaunies trauma, dėl kurios jis nerungtyniavo praėjusiame mače su Klivlando „Cavaliers“.

Šeimininkai pirmavo tik pirmąsias dvi susitikimo minutes. Oklahomos ekipa dar pirmajame kėlinyje nutolo 33:20, o vėliau savo pranašumą tik didino bei po ilgosios pertraukos įgijo rekordinę 22 taškų persvarą 67:45.

Rankų nenuleidę „Pelicans“ surengė spurtus 10:0 ir 9:0 bei ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo 100:105, tačiau „Thunder“ netrukus vėl pabėgo 110:102, o aštuonis iš paskutiniųjų devynių savo metimų prametę Alvino Gentry auklėtiniai taip ir nebeatsitiesė bei turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

„Pelicans“: E‘Twaunas Moore‘as 18, Jrue Holiday, Solomonas Hillas ir Tyreke Evansas (9 rez. perd.) po 14.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 27 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Stevenas Adamsas 20 (11 atk. kam.), Enesas Kanteris 17 (11 atk. kam.).

Sabonio dėjimas:

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-01-26 14:52
Anonimai,naudingiausias renkamas pagal tai,kiek surinko naudingumo balų.Adamsas surinko 24 n.b.,RW mažiau,todėl Adamsas ir tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju.
2017-01-26 13:16
to arnas
Jei tu nezinai tai tada cia solidu

--
2017-01-26 13:01
Rungtyniu zaidejas Adams 20pts 4 bl, o nors Westbrook trugubas dublis, ziauru :D

--
2017-01-26 10:23
Geras zaidimas
2017-01-26 08:14
PKsan
Veikiausiai jie fg sumaišė su 2pt pataikytais, nes tada viskas sueina jei bendrai pataikė 4 metimus plius baudą ir jei 3 iš tų metimų dvitaškiai, o vienas tritaškis plius bauda tai ir gaunas 10.
2017-01-26 08:13
Aras
Jeigu cia solidu, tai as tada nezinau

--
2017-01-26 07:53
Rimantas
Motiejūnas per 17 minučių spėjo surinkti 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos

As cia suskaiciuoju 12 tasku, ar jus kazkaip kitaip skaiciuojat?