Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (30-14) nesėkmių ruožas tęsiasi. Šį kartą čempionų neišgelbėjo ir puikiai žaidęs didysis ekipos trio. Tyronno Lue auklėtiniai namuose per pratęsimą 112:116 (26:22, 21:31, 35:26, 22:25, 8:12) turėjo pripažinti Sakramento „Kings“ (18-27) krepšininkų pranašumą. Tai buvo 3-iasis „Cavaliers“ pralaimėjimas iš eilės bei 6-asis per paskutinius 8 mačus.

28
25
9
11

Į dvikovą „Kings“ atkeliavo pralaimėję 8 iš paskutinių 10 susitikimų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečių atsilikimas siekė 10 taškų (87:97), tačiau jie atliko sėkmingą spurtą 11:0 ir po DeMarcuso Cousinso dvitaškio išsiveržė į priekį (98:97).

Likus 12 sekundžių iki mačo pabaigos Kyrie Irvingas pataikė tik vieną baudos metimą ir „Cavaliers“ pranašumą padidino iki 2 taškų (104:102). Kitoje atakoje Cousinsas prasiveržimu rezultatą išlygino ir ištempė ekipą į pratęsimą.

Pratęsimo metu „Kings“ vėl buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Įpusėjus pratęsimui po Kevino Love'o tolimo bombos šeimininkų persvara siekė 5 taškus (111:106).

Likęs mačo laikas priklausė svečiams. Jie atliko spurtą 6:1 ir iškovojo svarbią pergalę.

„Tai geriausias mūsų rungtynės šiame sezone. Bet kuris krepšininkas įžengęs į aikštę prisidėjo prie pergalės. Mes kovojome. Praleidome kelis smūgius, tačiau atsitiesėme ir laimėjome“, – po mačo teigė Cousinsas.

„Cavaliers“ šiame susitikime pataikė tik 17 baudų iš 34 mėginimų (50 proc.).

Pergalei nepakako ir puikaus Jameso žaidimo. Puolėjas surinko trigubą dublį antrose rungtynėse iš eilės.

„Mes tiesiog privalome žaisti geriau“, – nedaugžodžiavo LeBronas Jamesas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (13 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Love'as 21 (16 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyrie Irvingas 20 (6 rez. perd.), Imanas Shumpertas 16 (4/7 trit.).

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 28 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Darrenas Collisonas 23, Arronas Afflalo 14 (4/6 trit.), Garrettas Temple'as ir Malachi Richardsonas po 12.

Cousinso metimas išplėšęs pratęsimą:

Steino dėjimas:

Love perdavimas LeBronui:

2017-01-28 12:58
Įpusėjus pratęsimui po Kevino Love'o tolimo bombos šeimininkų persvara siekė 5 taškus (111:106).

Likęs mačo laikas priklausė svečiams. Jie atliko spurtą 6:1 ir iškovojo svarbią pergalę. kažkam su aritmetika negerai ar aš skaičiuot nemoku :)

--
2017-01-26 15:06
Nu kai sužaidžia Cavsų Big3,bet komanda sugeba pralaimėti,tokiems kaip Kings,tai ten tikrai kažkas negerai.Gali tik džiaugtis,jog ir Torontas klumpa,nes tektų dėl 1 v.Rytuose rimtai pakovoti.
2017-01-26 14:16
Aha, ypac Lebronas ilsis 44minutes atzaides.