Isaiah Thomaso metimas Nuotr.: AP - Scanpix
LeBronas Jamesas Nuotr.: AP - Scanpix
Dionas Waitersas po svarbaus tritaškio metimo Nuotr.: AP - Scanpix
Steve'as Kerras diriguoja komandai Nuotr.: AP - Scanpix
Nicko Youngo emcijos po taiklaus metimo Nuotr.: AP - Scanpix

Buksuojantys čempionai, MVP skanduotės Bostone, laikui nepavaldus Vince'as Carteris, nesustabdomai paskutiniu metu žaidžiantys Filadelfijos „76ers“ krepšininkai, nesibaigiantys Russello Westbrooko trigubi dubliai – tai ir daugiau – sausio 26-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Sausio 26-osios NBA pulsas

BUKSUOJA. Klivlando „Cavaliers“ šiąnakt per pratęsimą turėjo pripažinti svečių iš Sakramento pranašumą. Tai buvo trečioji iš eilės čempionų nesėkmė bei 6-oji per paskutinius 8 susitikimus.

„Mes tiesiog privalome žaisti geriau“, – nedaugžodžiavo LeBronas Jamesas.

MVP. Isaiah Thomasas pelnė 38 taškus bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o jo vedama Bostono „Celtics“ namuose nukovė Hjustono „Rockets“ ekipą. TD Garden arenoje susirinkę žiūrovai mažajam komandos lyderiui meilę išreiškė skanduodami „MVP! MVP!“ šūksnius.

„Apie tokius dalykus svajoji vaikystėje. Visada sakiau, kad žaisti šioje arenoje už „Celtics“ ekipą ir girdėti tokias skanduotes yra kažkas neįtikėtino“, – sakė Thomasas.

NESENSTA. Vince'ui Carteriui šiandien sukanka 40 metų, bet atrodo, kad puolėjas nepavaldus laikui. Vyriausias lygos krepšininkas prieš Toronto „Raptors“ ekipą atliko akrobatinį 360 metimą.

KARJEROS MAČAS. Marcas Gasolis sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą. Ispanas pelnė 42 taškus bei pataikė 5 tolimus metimus, tai irgi yra vidurio puolėjo karjeros rekordas. Gasolio vedami „Grizzlies“ pratęsė Toronto „Raptors“ pralaimėjimų seriją iki 5.

NETIKĖTAS. Atrodo, kad Majamio „Heat“ atrado naują lyderį. Dionas Waitersas praeitose dvejose rungtynėse pelnęs po 33 taškus ir įmetęs pergalingą metimą į „Warriors“ krepšį, šiąnakt tapo pagrindiniu pergalės kalviu Brukline. Krepšininkas pelnė 24 taškus, įskaitant svarbų tritaškį rungtynių pabaigoje, o „Heat“ per ketvirtą kėlinį panaikinę 18 taškų deficitą iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės.

TRIGUBAS DUBLIS. Russellas Westbrookas pergalingame mače su Naujojo Orleano „Pelicans“ surinko 60-ąjį karjeros trigubą dublį bei aplenkęs Larry Birdą tarp daugiausiai trigubų dublių lygos istorijoje surinkusių krepšininkų sąrašo pakilo į penktąją vietą.

„Akivaizdu, kad Birdas legenda yra ne be priežasties. Tai yra garbė. Smagu dirbti darbą, kurį myli ir pasiekti tokius dalykus“, – teigė Westbrookas.

REKORDAS. „Warriors“ dviejų iš eilės reguliaraus sezono rungtynių nepralaimi jau 132 mačus iš eilės. Tai yra NBA rekordas.

SULAUŽĖ ČIURNAS. Bruklino „Nets“ krepšininkas Carisas LeVertas pasižymėjo įspūdingu driblingu, po kurio varžovas atsidūrė ant žemės.

MENTALITETAS. Po pralaimėto mačo prieš „Warriors“, „Hornets“ strategas pabrėžė nugalėtojų mentalitetą.

„Myliu šį miestą, bet mes turime problemą. Mes pralaimime dvikovą stipriai komandai ir žmonės kalba, kad tai nėra blogai, nes mes kovojome. Privalome praeiti šį etapą, nes mes dabar esame stipri komanda, nebesame tie „Hornets“, kurie buvo prieš 5 metus. Pralaimėti rungtynes po geros kovos mums neužtenka“, – sakė Steve'as Cliffordas.

NESUSTABDOMI. Filadelfijos „76ers“ tampa sunkiai sustabdomi. Bretto Browno auklėtiniai šiąnakt įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą ir iškovojo 10-ąją pergalę per paskutinius 13 rungtynių.

NEPARANKU. Portlando „Trail Blazers“ iškovojo 11-ąją pergalę iš eilės prieš Los Andželo „Lakers“ ekipą.

PAGERBĖ. Per ilgąją rungtynių pertrauką tarp „Blazers“ ir „Lakers“ ekipų mačo, 50 metų jubiliejaus proga buvo pagerbta 1977-ųjų metų NBA čempionė Portlando „Trail Blazers“ komanda.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Portland Trail Blazers Los Angeles Lakers 105-98 stat »
Dallas Mavericks New York Knicks 103-95 stat »
Charlotte Hornets Golden State Warriors 103-113 stat »
New Orleans Pelicans Oklahoma Thunder 105-114 stat »
Memphis Grizzlies Toronto Raptors 101-99 stat »
Milwaukee Bucks Philadelphia 76ers 109-114 stat »
Chicago Bulls Atlanta Hawks 114-119 stat »
Brooklyn Nets Miami Heat 106-109 stat »
Boston Celtics Houston Rockets 120-109 stat »
Cleveland Cavaliers Sacramento Kings 112-116 stat »

Dienos rekordai:

Jimmy Butleris (40)

Marcas Gasolis (42)

Atkovoti
kamuoliai

Kevinas Love'as, Willy Hernangomezas (po 16)

Rezultatyvūs
perdavimai

T.J. McConnellis (13)
Perimti
kamuoliai

Giannis Antetokounmpo, Jrue Holiday, Garrettas Temple'as (po 4)

Blokai

Kevinas Durantas, Stevenas Adamsas, Okaro White'as (po 4)

2017-01-26 17:23
2 vieta - aiskiausi kebabo zingsniai, bet teisejam pokui.
2017-01-26 16:40
kunigas
pagarbu pagarba vinsanity,budamas 40 ikrautu ne ka prasciau nei 2000 metais.

--
2017-01-26 14:40
Lopezas net 7 trit.pataikė.Dar prieš 3-4m.tai skambėtų fantastiškai,bet dabar tai jau tampa įprasta toks aukštaūgių pataikymas.
2017-01-26 10:35