Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Puikiai sužaistas antrasis kėlinys leido Kauno „Žalgirio“ dublerių komandai (16-14) nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją.

10
20
1
14

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose kauniečiai 77:60 (17:16, 31:14, 18:12, 11:18) nugalėjo „Mažeikius“ (11-19).

Pamatus pergalei šeimininkai padėjo antrojo kėlinio pabaigoje. Tomo Masiulio auklėtiniai spurtavo net 19:0 bei pabėgo į priekį 48:28.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 41:31 laimėję jaunieji žalgiriečiai po ilgosios pertraukos toliau didino savo pranašumą bei triuškino varžovus 66:42.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, o jo metu svečiams iš Mažeikių pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas ir Matas Jogėla po 12, Vladimiras Markoveckis 11, Laurynas Birutis 10 (14 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 14, Arūnas Mikalauskas 11, Ernestas Bružas 9, Justinas Olechnavičius 8.

2017-01-27 22:56