Nuotr.: jsk.lt
Nuotr. jsk.lt

Jonavos „Sporto klubo“ (7-23) krepšininkai iškovojo svarbią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai namuose 81:67 (24:11, 20:16, 11:14, 26:26) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (7-24).

8
25
100%
6/6
2

Pirmojo kėlinio viduryje po Karolio Šaruko tritaškio ir keturių iš eilės Mykolo Dieninio taškų pirmavo 14:6. Netrukus tritaškius pataikė Ričardas Verbickas ir Valdemaras Knystautas – 20:6. Svečių puolias kiek atkuto, tačiau iki JSK po pirmojo ketvirčio išlaikė 13 taškų persvarą 24:11.

JSK antrąjį kėlinį pradėjo puikiu spurtu 9:0, po kurio nutolo 33:11. Po tokio nokdauno „Ežerūnas“ bandė atsigauti (38:18), tačiau iki didžiosios pertraukos JSK pranašumas nekėlė abejonių – 44:27.

Antrąją susitikimo dalį svečiai pradėjo priartėdami – 44:31. JSK atsakė dar vienu nedideliu spurtu 49:31. Ketvirčio pabaigoje „Ežerūnas“ vėl kiek sumažino atsilikimą – 55:41.

Lemiamo kėlinio metu molėtiškai ėmė artėti – 59:48 (33 min). Mintauto Bulanovo tritaškis kiek ataušino svečių ryžtą 65:50. Iki rungtynių pabaigos visus „Ežerūno“ bandymus perimti iniciatyvą keisdavo taiklūs šeimininkų metimai. JSK, galų gale, šventė pergalę – 81:67.

JSK: Raimundas Žuklevičius 14, Mykolas Dieninis 13, Karolis Šarukas 9.

„Ežerūnas“: Raimundas Ambrulaitis 13 (9 atk. kam.), Marius Pociukonis 12, Ignas Repčys 9, Laurynas Kirlys 9.