Vėlyvą penktadienio vakarą Eurolygoje susitiko dvi komandos, savo gretose turinčios po krepšininką iš Lietuvos.

23
2
100%
4/4

Ketvirtajame kėlinyje pasitempę Madrido „Real“ (15-5) krepšininkai 94:89 (22:18, 24:31, 23:24, 25:16) įveikė Milano „Emporio Armani“ (6-14).

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis per 14 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 5 kartus prasižengė.

Rezultatyvumu neišsiskyrė ir Mantas Kalnietis, kuris į „Real“ krepšį per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pastaruoju metu iš Eurolygos dugno besikapstę italai metė „karališkajam“ klubui rimtą iššūkį bei kovojo su juo taškas į tašką viso susitikimo metu.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Emporio Armani“ dar pirmavo 79:74, tačiau iniciatyvą į savo rankas perėmę šeimininkai spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį 81:79.

Likus žaisti 2 minutes rezultatas buvo lygus (85:85), o priešpaskutinę minutę svarbų metimą įmetė Sergio Llullas – 87:85.

Rezultatą tuomet galėjo persverti Kalnietis, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį, o prasidėjus paskutinei minutei „Real“ pergalę užtikrino Gustavo Ayono ir Luka Dončičiaus dvitaškiai – 91:85.

Į pergalę ispanus vedęs Dončičius pataikė beveik visus savo metimus. Vos vieną dvitaškį prametęs septyniolikmetis pelnė 17 taškų, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 23 naudingumo balus.

„Real“: Sergio Llullas 20 (9 rez. perd.), Luka Dončičius 17, Jaycee Carrollas 16, Othello Hunteris 12.

„Emporio Armani“: Krunoslavas Simonas 20, Zoranas Dragičius 13, Miroslavas Raduljica 12.