Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Gytis Masiulis, Laurynas Birutis ir Kristupas Žemaitis surinko daugiau naudingumo balų nei varžovų komanda, o toks trijulės pasirodymas buvo vainikuotas ketvirtąja Kauno „Žalgirio-2“ (17-14) pergale Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

24
32
83%
5/6
2

Tomo Masiulio vadovaujamas klubas savoje aikštėje 78:74 (19:14, 16:18, 18:13, 25:29) įrodė pranašumą prieš Jonavos „Sporto klubo“ (7-24) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje dviženklę persvarą turėję jaunieji žalgiriečiai po šešių Masiulio taškų ir Igno Sargiūno tritaškio buvo atitrūkę per 14 taškų – 72:58.

Visgi tada svečiai rankų nenuleido, svečiai per kiek daugiau nei minutę spurtavo 12:2 ir, likus žaisti 41 sekundęs, sumažino savo deficitą iki keturių taškų – 70:74.

Po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Sargiūnas pataikė abi baudas, Ričardas Verbickas prametė iš toli, Kristupas Žemaitis varžovo pražangą pavertė dviem taškais ir įtvirtino kauniečių pergalę – 78:70.

32 naudingumo balus surinkęs Masiulis pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir išprovokavo 9 pražangas. Dvigubą dublį (11 tšk., 15 atk. kam.) užfiksavusio Lauryno Biručio sąskaitoje – 29 naudingumo balai, o Kristupo Žemaičio – 27.

Aštuoniese žaidę „Sporto klubo“ žaidėjai iš viso surinko 75 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 24 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 18, Laurynas Birutis 11 (15 atk. kam.), Matas Jogėla 10.

„Sporto klubas“: Lukas Grabauskas 24, Ričardas Verbickas 16, Karolis Šarukas 10.