Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

DeMarcusas Cousinsas dominavo po krepšiais ir atvedė Sakramento „Kings“ (19-28) komandą į sudėtingą pergalę išvykoje.

35
41
18
55%
11/20

Dave‘o Joergerio auklėtiniai paskutinėmis susitikimo akimirkomis 109:106 (24:22, 28:22, 33:33, 24:29) pranoko Šarlotės „Hornets“ (23-25).

Gerą formą pastaruoju metu demonstruojanti Sakramento ekipa laimėjo trečią kartą per pastaruosius keturis mačus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje 84:69 pirmavusiems, bet šį pranašumą iššvaisčiusiems svečiams pergalę Šarlotėje išplėšė Cousinso dvitaškis, pataikytas likus žaisti 14 sekundžių (108:106).

Lemiamos „Hornets“ atakos metu Frankas Kaminsky nepataikė iš toli, o „Kings“ pergalę įtvirtino to paties Cousinso baudos metimas.

Iš viso Cousinsas per 34 minutes penė 35 taškus, atkovojo 18 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

„Komandos draugai padarė mano darbą daug lengvesniu. Šie vyrukai pastaruoju metu buvo puikūs. Jie tiki ir pasitiki savimi, o to mums labai reikia. Esame teisingame kelyje“, – po pergalės kalbėjo Cousinsas.

„Hornets“: Kemba Walkeris 26, Nicolas Batumas 19, Marvinas Williamsas 14, Spenceris Hawesas 12.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 35 (18 atk. kam.), Darrenas Collisonas 17, Anthony Tolliveris 14.