Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Galingai startavusi, tačiau persvarą iššvaisčiusi Bostono „Celtics“ (29-18) ekipa pergalių seriją NBA pirmenybėse pratęsė iki trijų laimėtų susitikimų.

37
33
100%
9/9
8

Brado Stevenso auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 112:108 (42:27, 22:26, 17:20, 21:29, 10:6) nukovė Milvokio „Bucks“ (21-26) krepšininkus.

Be traumuotų Alo Horfordo ir Avery Bradley rungtyniavęs Bostono klubas sužaidė rezultatyviausią sezono kėlinį pirmajame ketvirtyje įmesdamas 42 taškus. Sėkmingo starto dėka svečiai prieš pat ilgąją pertrauką pirmavo 64:49.

Visgi antrojoje susitikimo pusėje sąlygas pradėjo diktuoti „Bucks“. Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko priartėti 73:78, o paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę rezultatas tapo lygus 102:102.

Iki kėlinio pabaigos rezultatas nepakito, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime „Celtics“ atitrūko 108:102, tačiau du Tony Snello tritaškiai išlygino rezultatą 108:108.

Pergalę Bostono ekipai padovanojo Jae Crowderis. Šaltakraujiškumą pademonstravęs puolėjas likus žaisti 28 sekundes pataikė „Celtics“ į priekį išvedusius baudų metimus 110:108.

Giannis Antetokounmpo nesugebėjo suregzti rezultatyvaus atsakymo, o tas pats Crowderis dar kartą stojo prie baudų metimo linijos ir pataikydamas dar du baudų metimus įtvirtino sunkią svečių pergalę.

37 taškus pelnęs nugalėtojų lyderis Isaiah Thomasas daugiau nei 20 taškų surinko jau 31 kartą iš eilės.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21, Michaelas Beasley 17, Matthew Dellavedova ir Gregas Monroe (13 atk. kam.) po 14.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 37 (8 rez. perd.), Jae Crowderis 20, Kelly Olynikas 16, Amiras Johnsonas 11.