Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pralaimėjimą Turkijos nacionaliniame čempionate patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Ušako „Sportif“ (5-11) komanda.

Daugiausia pelno: Ekpe Udoh

Šarūno Vasiliausko ir Evaldo Kairio klubas svečiuose 89:98 turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahče“ (14-2) pranašumą.

Vasiliauskas buvo vienas geriausių savo ekipos žaidėjų. Per 27 minutes jis pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos). Labiausiai įžaidėjas išsiskyrė rezultatyviais perdavimais, kurių jis atliko net 7.

Kairys rungtynėms registruotas nebuvo.

Nugalėtojus į pergalę vedė sužibėjęs klubo naujokas Anthony Bennetas, kuris per 25 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahče“: Anthony Bennettas 16, Jamesas Nunnally 15, Ekpe Udoh 14.

„Sportif“: Shaquille‘as McKissicas 23 (8 atk. kam.), Rolandas Freimanis 20, Zachas Auguste‘as 16.

2017-01-29 22:02
Bennettui tai puiki proga parodyti,kad dar anksti jį nurašyti.Gerai sužaidė pirmose rungtynėse.Jei taip ir toliau,tai vėl gal grįš į NBA.
2017-01-29 20:22