Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Armonaitis
Nuotr. Fotodiena.lt/K.Armonaitis

Užtikrintai rungtynes pradėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-12) komanda palūžo ketvirtajame kėlinyje. Juos parklupdė Utenos „Juventus“ (11-10) klubas, kuris svečiuose pasvaliečius nugalėjo 81:76 (14:23, 16:20, 18:23, 19:24).

27
29
50%
4/8
57%
4/7

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Ramūno Cvirkos kariauna buvo priekyje 68:61, tačiau „Juventus“ ginklų nesudėjo.

Antano Sireikos auklėtiniai laimėjo atkarpą net 18:3 ir Utenos klubas įgijo aštuonių taškų pranašumą (79:71).

Netrukus pasvaliečiai dar pelnė penkis taškus iš eilės ir turėjo galimybę kovoti dėl pergalės, tačiau lemiamu metu suklydęs Steponas Babrauskas pasmerkė savo komandos viltis.

„Pieno žvaigždėms“ nepadėjo net ir užtikrinta susitikimo pradžia – pirmąjį kėlinį pasvaliečiai laimėjo 23:14.

Svečius į priekį vedė itin solidžiai rungtyniavęs Vytautas Šulskis. „Juventus“ atstovas per 35 minutes pelnė 27 taškus (4/8 dvit., 4/7 trit., 7/8 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 19, Derrickas Low 17, Steponas Babrauskas 13, Andrejus Agafonovas 10 (10 atk. kam.).

„Juventus“: Vytautas Šulskis 27, Dainius Šalenga 17, Vaidas Čepukaitis 13.

2017-01-30 13:00
petra bet ne cvirka
Cvirka pats paleido mačą , neišnaudoja savų žaidėjų , ten drausmė nuliui
2017-01-29 21:55
Patys kalti PPŽ,kad išleido pergalę.Valdė situaciją,bet klaidos viską sugadino.O Juvė kantriai,minutė po minutės artėjo,priartėjo ir galiausiai laimėjo.Šalengos patirtis taip pat padėjo.
2017-01-29 21:21
Tuco
Pagarba Dainiui. Paciu laiku igauna forma. Neuzilgo gales vel vanoti vainausku dvesiancia komjaunimo laikrascio parodija Mindaugo taureje.
2017-01-29 21:20
salenga kaukenas
Kaip sia si savaitgali negirdet apie kaukena galbut dar zaidzia veliau

--
2017-01-29 19:29
Xxx
Pasvaliui verkent reikia antro izaidejo nes Babkauskas visiskai netempia , jai nesigisim antro izaidejo lauke septinta vieta.
2017-01-29 19:26
kunigas
Sveikinimai Salengai,abu su kaukenu yra pavyzdys pavargusiems pacukams

--
2017-01-29 19:25
juventus
Sulskio ir salengos pastangom pabaigoi tvirciau suzaide o ir siendien nesiseke diggsui bestui prastos runktynes

--
2017-01-29 19:22
salenga
Salengai puikios runktynes karjeros kolkas 17 tasku zaide aktyviai metai tam nemaiso

duobe
Geras macas( aisku klaidu daugoka). Pries Salenga reikia kepure nusiimti prisipazinsiu kad kai Juve ji pasikviete galvojau kad tikrai nieko gero nebus bet....(zodziu turi parako dar diedas) oPPZ siandien pralose del atsarginio izaidejo klaidu. Low tik sesdavo trumpam ant suolo ir komandos zaidimas zemyn

--
sulskio salengos pastangom
Sakiciau sulskio ir salengos duetas atvede i pergale salenga tikrai daug duoda juventus klubui