Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Isaiah Thomasas pelnė 24 iš savo 41 taško ketvirtajame kėlinyje ir leido Bostono „Celtics“ (30-18) klubui savo žiūrovų akivaizdoje 113:109 (26:25, 28:21, 25:24, 34:39) įveikti Detroito „Pistons“ (21-27) krepšininkus.

41
32
58%
7/12
2

Thomasas 32-ose rungtynėse iš eilės pelnė bent 20 taškų. Daugiau mačų iš eilės po 20 taškų „Celtics“ istorijoje rinko tik Johnas Havlicekas (40). Įžaidėjas pasirūpino, kad jo ekipa iškovotų pergalę – jis vien ketvirtajame kėlinyje pataikė visas 9 baudas.

Likus 31 sekundei „Celtics“ buvo priekyje 109:107, o „Pistons“ turėjo šansą išlyginti arba persverti rezultatą. Visgi Reggie Jacksono metimas skriejo pro šalį, todėl Detroito klubas turėjo prasižengti. Thomasas sumetė visas 4 baudas ir „Celtics“ triumfavo susitikime.

Nugalėtojų komandoje 175 cm ūgio įžaidėjas Thomasas per 37 minutes pelnė 41 tašką (7/12 dvit., 4/11 trit., 15/15 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir dukart perėmė kamuolį.

Thomasas jau keturis kartus šį sezoną ketvirtajame kėlinyje pelnė bent 20 taškų. Kiti lygos krepšininkai tai nepadarė daugiau nei po vieną kartą.

Thomasas šį mėnesį vidutiniškai pelnydavo po 32,9 taško ir sužaidė rezultatyviausią sausio mėnesį „Celtics“ istorijoje. Prieš tai 1987-1988 metų sezone Larry Birdas sausį vidutiniškai pelnydavo po 29,5 taško.

Skaičiuojant visus mėnesius, Thomasas „Celtics“ komandoje šį mėnesį pagal rezultatyvumą užėmė ketvirtąją vietą. Jį aplenkė 2006 metų vasarį po 33,5 taško rinkęs Paulas Pierce’as ir 1987 metų balandį bei 1988 metų vasarį atitinkamai po 33,3 ir 31,1 taško pelnęs Birdas.

GM: 44

Alas Horfordas išbėgo ant parketo po dvejų rungtynių pertraukos. „Celtics“ puolėjas per 35 minutes pelnė 13 taškų, sugriebė 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Andre Drummondas įmetė 28 taškus ir sugriebė 22 kamuolius bei labiausiai prisidėjo prie to, jog „Pistons“ taškais, pelnytais iš baudos aikštelės, varžovus pranoktų 60:38, o kovą dėl kamuolių laimėtų 51-44. Jis keturis kartus šį sezoną pelnė bent 20 taškų bei atkovojo bent 20 kamuolių ir yra lyderis pagal šiuos rezultatus.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 41 (15/15 baudos, 8 rez. perd.), Jae Crowderis 21 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Alas Horfordas ir Marcusas Smartas (8 rez. perd.) po 13.

„Pistons“: Andre Drummondas 28 (12/19 dvit., 22 atk. kam.), Kentaviousas Calwellas-Pope’as 18, Tobiasas Harrisas 15, Marcusas Morrisas 13, Ishmaelis Smithas ir Reggie Jacksonas po 12.

Isaiah Thomaso pasirodymas:

Andre Drummondo pasirodymas:

Visi rezultatai:

Phoenix Suns  Memphis Grizzlies 96-115 stat »
 Dallas Mavericks  Cleveland Cavaliers 104-97 stat »
 Boston Celtics  Detroit Pistons 113-109 stat »
 Minnesota Timberwolves  Orlando Magic 111-105 stat »
 Miami Heat  Brooklyn Nets 104-96 stat »
 Philadelphia 76ers  Sacramento Kings 122-119 stat »

2017-01-31 11:45
MVP, IR JIS GINASI TIKRAI GERAI ( PRIESINGAI NEI HARDENAS SU GERAIS DUOMENIMIS)
2017-01-31 11:05
Udr
Ugis krepsinyje nieko nereiskia.

--
2017-01-31 10:12
Myzk pries veja
gynyboje sitas vaikis labai geras, nors mazas ugis bet turi labai staigias rankas ir pastoviai prilipes prie savo dengiamo.
2017-01-31 09:08
dauguma turi tokiu ugiu
Panasu kaip ir pas zalgiri zaide nedidukas randlas

--
2017-01-31 08:08
to Korsaras
Gynyboje jis vidutinis zaidejas, aisku del savo ugio didziausia problema yra dengiamuju keitimasis, bet siaip vikrus ir kibus gynyboje yra. Yra ir be jo kam gintis pas Keltus.
2017-01-31 07:36
Korsaras
O kas zino kaip jis gynyboje atstovi? Galbut daugiau praleidzia nei pelno? Parasykite kas objektyviai stebejo bent 15 celtics rungtyniu. Thomas tik 175cm, o jam juk dazniausiai tenka gintis pries 190-200cm gynejus