Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Vienas Niujorko „Knicks“ komandos vedlių Derrickas Rose'as negalės padėti savo klubui artėjančios nakties Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse.

24
26
100%
4/4
78%
7/9

Ekipos strategas Jeffas Hornacekas atskleidė, jog čiurną susižeidęs 28-erių metų 191 cm ūgio atakų organizatorius praleis mūšį su Vašingtono „Wizards“.

Tai bus antras mačas paeiliui, kurį Rose'as stebės nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Prieš tai gynėjas komandai negalėjo padėti rungtynėse su Atlantos „Hawks“, kada „Knicks“ išvykoje 139:142 krito po keturių pratęsimų trilerio.

Rose'as šį sezoną vidutiniškai aikštėje praleidžia po 32 minutes, pelno po 17.9 taško, atkovoja po 3,9 kamuolio ir atlieka po 4,4 rezultatyvaus perdavimo.

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamos „Knicks“ ir „Wizards“ dvikova naktį iš antradienio į trečiadienį startuos 2 val. Lietuvos laiku.

2017-02-01 00:46