Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko 18-ąjį savo šio sezono dvigubą dublį ir svariai prisidėjo prie to, kad Toronto „Raptors“ (30-19) išbristų iš nesėkmingos atkarpos.

Foto galerija

Kanados klubo centras pelnė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o jo atstovaujama ekipa namie 108:106 (23:25 23:35 31:15 19:21, 12:10) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (19-30), kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.

Tai buvo pirmoji šio sezono Valančiūno ir Motiejūno tarpusavio dvikova, o joje spindėjo „Raptors“ aukštaūgis.

Valančiūnas didesnę rungtynių dalį žaidė prieš Anthony Davisą ir jį pranokdavo ne tik puolime, bet ir gynyboje. „Pelicans“ žvaigždė pelnė 18 taškų ir atkovojo 17 kamuolių, tačiau pataikė vos 4 metimus iš 18.

JV aikštėje praleido 32 minutes ir pataikė 9/17 dvitaškių bei abi baudas. Jis taip pat prasižengė 5 kartus, o būtent pražangos apribojo jo žaidimo laiką. Trečiojo kėlinio pradžioje jis prasižengė ketvirtą kartą ir ilgam sėdo ant suolo.

Valančiūnas kartoja metimą:

Valančiūnas įveikia Daviso gynybą:

Grįžęs į aikštę ketvirtojo kėlinio pradžioje, Valančiūnas daugiau nebesiilsėjo ir žaidė iki pat dvikovos pabaigos. Dvi jo baudos pratęsime suteikė „Raptors“ pranašumą 103:101.

„Raptors“ aukštaūgis bent 20 taškų ir bent 10 atkovotų kamuolių surinko 4-ąjį kartą šį sezoną.

Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Tuo metu Motiejūnas per 25 minutes surinko 4 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė. Savo pasirodymą jis baigė būtent po pražangos, kai ketvirto kėlinio pradžioje besigrumdamas po krepšiu su Valančiūnu, buvo nubaustas pražanga.

33
29
71%
5/7
43%
6/14

Ant parketo tuomet parkritusiam Motiejūnui Valančiūnas padėjo atsikelti, tačiau netrukus „Pelicans“ aukštaūgis visoms likusioms rungtynėms buvo pasodintas ant suolo. Jam tai buvo pirmas kartas per pastarąsias 5 rungtynes, kai nepavyko surinkti dviženklio taškų skaičiaus.

Toronto klubui pergalę lėmė Kyle'as Lowry, kuris pataikė sudėtingą dvitaškį, iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 4,3 sekundes.

Prieš tai Anthony Davisas pelnė 4 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą 106:106.

„Raptors“ lemiamą ataką patikėjo Lowry, šis išlaikė jį beveik visą ataką, ir smeigė šaltakraujišką metimą iškrisdamas iš aikštės. Prieš tai, likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, Lowry tritaškis buvo padidinęs „Raptors“ pranašumą iki 106:102.

Po minutės pertraukėlės „Pelicans“ patikėjo lemiamą metimą E'Twaunui Moore'ui, tačiau šis, prieš tai pataikęs 5 tritaškius, šį kartą metė pro šalį, ir „Raptors“ triumfavo.

Lowry pasirodymas:

Toronto klubui, kuris žaidė be čiurnos traumą besigydančio DeMaro DeRozano, tai buvo vos antra pergalė per paskutines 8 rungtynes. Dabar „Raptors“ neturės kada ilsėtis, nes jau artėjančią naktį laukia dvikova Bostone.

Su „Pelicans“ šį sezoną „Raptors“ dar susitiks – kovo 8-ąją numatyta dvikova Naujajame Orleane.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 33 (10 rez. perd., 6/14 trit.), Jonas Valančiūnas 20 (12 atk. kam.), Normanas Powellas 18, Patrickas Pattersonas 10 (7 atk. kam.).

„Pelicans“: Jrue Holiday 30, Anthony Davisas 18 (17 atk. kam., 4/17 dvit.), E'Twaunas Moore'as 17 (5/7 trit.), Buddy Hieldas 15, Terrence'as Jonesas 12.

2017-02-01 15:45
juozaijuozai
new fb basketball page

2017-02-01 14:51
Parodė JV,kad ir prieš All Starą gali gerai sužaisti.Puikiai gynėsi prieš Davisą,pats gerai užpuolė ir net 17 metimų išmetė.Kaip jam,tai tikrai nemažai.Mldc.

kunigas
Ne A Daviso diena buvo,butu sau budingus skaicius imetes ir atkovojes butu vienareiksmiskai laikeje pelikanai.

kazkaip jv visada gerai suzaidzia pries savus,lietuviu bruozas :)

--
2017-02-01 09:34
>pirmoje pudeje jonas
Debile,eik i mokykla ir mokykis rašybos.

--
2017-02-01 09:25
imeskit JV ir D-MO
Sveiki, idekit Lietuvu pasirodymu rinkinius, ar nera dar ?
2017-02-01 09:22
pirmoje pudeje jonas
Visiskao dominavo pries ji. Tatada teisrmejao padijuto nepayogiai ir pries all stat zaideja ircjoni pabaudavo kiek slyksciai
2017-02-01 08:00
Tai pirmam kel. per 8 min Davis per Jona is 6 nei vieno nepataike, nervintis pradejo, o Casey eme ir pasodino JV ir tada NOP laimejo atkarpa 2-13. Zodziu Casey savo stiliuke...
2017-02-01 07:36