Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis ir Oklahomos „Thunder“ (28-22) norės kaip įmanoma greičiau pamiršti rungtynes su Čikagos „Bulls“ (25-25). „Thunder“ sužaidė vieną blogiausių sezono mačų, namie varžovams nusileisdami 100:128 (20:21, 27:34, 26:39, 27:34).

28
29
75%
6/8
3

Tai buvo antra didžiausia šio sezono „Thunder“ nesėkmė. Stipriau buvo nusileista tik Memfio „Grizzlies“ komandai, kuri Oklahomos krepšininkus įveikė 34 taškų persvara.

Nesusiklostė ši dvikova ir Saboniui. „Thunder“ komandos naujokas per 22 minutes pelnė 2 taškus (1/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Čikagos klubas nesulaikomai atakavo krepšį. „Bulls“ pataikė 60 proc. metimų, iš jų net 68 proc. – antroje mačo dalyje.

Tuo metu „Thunder“ pataikė tik 38 proc. metimų, o iki ketvirtojo kėlinio vienintelis Russellas Westbrookas buvo pelnęs dviženklį taškų skaičių.

Įpusėjus dvikovai „Bulls“ pirmavo vos 55:47, tačiau trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 17:4 ir nutolo nepavejamai – 72:51.

Šiose rungtynėse akis į akį susitko broliai Grantai. „Thunder“ komandos krepšininkas Jerami Grantas pelnė 15 taškų ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo brolis „Bulls“ komandoje Jerianas Grantas įmetė 12.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 28 (8 rez. perd., 5 atk. kam.), Jerami Grantas 15, Victoras Oladipo 12.

„Bulls“: Jimmy Butleris 28, Dwyane'as Wade'as 18 (7 rez. perd., 7 atk. kam.), Robinas Lopezas 14, Jerianas Grantas 12, Christinano Felicio ir Dougas McDermottas po 11.

2017-02-02 15:28
Tai tik trys Grantai ir yra-du žaidžia NBA,o vienas Neptūne.Visoj giminėj yra garsių žaidėjų,kaip pvz.buvęs Magic žaidėjas Horace'as Grantas,toks su akinukais kur buvo.
2017-02-02 12:28