Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Eurolygoje ketvirtadienio vakarą susitiko dvi praėjusį sezoną turnyro finale kovojusios komandos, o stipresnė šį kartą buvo Stambulo „Fenerbahče“ (14-7).

15
25
11
2

Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 77:71 (15:14, 21:26, 24:11, 17:20) pranoko Maskvos CSKA (15-6) krepšininkus.

Turkai pergalės link pradėjo žygiuoti trečiajame kėlinyje. Svečiams pirmaujant 42:36, „Fenerbahče“ surengė spurtą 14:0 bei išsiveržė į priekį 50:42.

Netrukus šeimininkų pranašumas jau buvo dviženklis (59:49), o toks jis išliko iki paskutiniojo kėlinio pradžios – 65:54.

Dimitrio Itoudžio kariauna tuomet spurtavo 7:0 bei prisivijo 61:65. Keturi taškai skyrė komandas ir likus žaisti 2 minutes – 67:71.

Visgi priartėti dar labiau rusams jau nebepavyko. Prieš prasidedant paskutinei minutei, svarbų dvitaškį įmetė Ekpe Udoh (73:67), o vėlyvi Nando De Colo taškai paskutinėmis sekundėmis nieko pakeisti jau nebegalėjo.

„Fenerbahče“: Ekpe Udoh 15 (11 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 12 (8 rez. perd.), Luigi Datome 10.

CSKA: Nando De Colo 23, Cory Higginsas 11, Andrejus Voroncevičius 8, Jamesas Augustine‘as 6.