Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Janis Strelniekas sužaidė įspūdingas rungtynes, o jo vedama Bambergo „Brose“ ekipa (8-13) Eurolygoje šventė užtikrintą pergalę.

25
28
100%
5/5
100%
5/5

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 90:75 (16:21, 25:22, 25:10, 24:22) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (7-14) krepšininkus.

Strelniekas vos per 20 minučių pelnė 25 taškus, pataikydamas visus penkis savo dvitaškius bei visus penkis tritaškius. Be to, latvis atkovojo 4 kamuolius.

Svečiai iš Izraelio iššūkį vokiečiams metė tik pirmojoje susitikimo pusėje. Prasidėjus trečiajam kėliniui jie dar pirmavo 47:43.

Šiam ketvirčiui artėjant link pabaigos žydai krito į duobę ir pradėjo mėtyti pro šalį, o tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo net 15:0 bei paliko varžovus už nugaros 69:53.

Likus žaisti 4 minutes „Maccabi“ dar priartėjo 70:76, tačiau Bambergo ekipa atsakė spurtu 9:0 bei vėl pabėgusi 85:70 užsitikrino pergalę.

„Brose“: Janis Strelniekas 25, Darius Milleris 17, Maodo Lo 13, Danielis Theisas 10.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 22, D.J. Seeley 19, Joe Alexanderis 9 (5 atk. kam.).